Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megundorodtam a páromtól,vissz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodtam a páromtól,visszataszítóan büdöset fingik és nagyon sokszor. Mit tegyek? Rettenetesen taszító emiatt

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon gaz... tiszteletlenseg
2022. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Szakíts vele!
2022. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Küldd el orvoshoz, mert ha ennyire durva szagú és folyamatos akkor valszeg gond van az emésztésével és (minimum) változtatnia kellene az étrendjén.
2022. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2022. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

"A karfiol veszélyes, jobb ha nem vagy éhes..."

"Borsót eszünk mégis, felpuffadok én is..."


Kornyikálta anno Béres Zoo.


Lehet ő nem érzi és nem hallja. Zavard el dokihoz, mint a nénit a viccben, aki elmegy az orvoshoz, hogy ő sokat fingik, de nem hangos és nem büdös. Doki ad rá gyógyszert, pár nap múlva a néni kb. hányik a saját fingjának szagától. Visszamegy az orvoshoz, mire az... "Oké, a szaglása, már rendbejött, most írok valamit a hallására is"

2022. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olyannak tartom azóta kb. Mintha egy csöves lenne mellettem. Nem érdekli, nevet rajta és nem zavarja hogy visszataszító
2022. nov. 23. 17:05
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Véletlenül nem Terrence vagy Philip a neve?
2022. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
6os kommentig megértő párt javasoltam volna,de az alapján dobd ki.
2022. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Gasztroenterológust azért fel kellene keresnie. A bűzös széklet és a bűzös gázok akár fekélyes vastagbélgyulladásra (colitis ulceroza) vagy akár Crohn betegségre is utalhat. Nem játék, súlyosabb esetben a bélfal ki is lyukadhat. Finnyáskodás helyett keress neki egy orvost!
2022. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, ja, hogy nem is érdekli az egész és csak röhögcsél rajta mint egy 12 éves hülyegyerek? Akkor valszeg nem szenvednék vele. Egyébként én pont azért javasoltam az orvost, mert Crohn beteg vagyok és ez volt az első tünetem.
2022. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!