Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis kulon szilveszterezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis kulon szilveszterezni a parodtol?

Figyelt kérdés
6 eve vagyunk egyutt imadom meg minden de most csaladdal szeretnek szilveszterezni kivetelesen,(az nem opcio most h jojjon) szoval a lenyeg h nem illene kulon szilveszterezni es inkabb maradjak vele vagy nem akkora dolog ez ? Felek hogy kiakad ha felhozom neki, de eddig is mindent egyutt toltottunk, de most bizonyos okok miatt szeretnek ott lenni a csaladdal(ok sokkal messzebb elnek.

2022. nov. 24. 01:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

Az tuti, hogy kifog akadni.

Főleg, hogy 6 éve vagytok együtt.

Illene vele ot maradni, vagy utánna viselni, hogyha más lesz a kapcsolat

2022. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Mi csak akkor voltunk külön a párommal amikor szolgálatban volt szilveszterkor. Semmilyen más indokot nem tudok mondani, miért ne lehetne ott ahol én vagyok. 19 éve együtt
2022. nov. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem normális, és nem illik kérdése.

Nem írtad mik azok a bizonyos okok (ez lenne a kulcs nekünk is a vélemény alkotáshoz), de ha ez annyira jelentős meg kellene értenie.

2022. nov. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem már önmagában az is ok, hogy most az ottani családjával szeretne lenni. Miért kéne minden egyes ünnepet együtt tölteni? Ha egy-egy alkalom kimarad swmmi nem történik.
2022. nov. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy párkapcsolatban nem lesz az ember sziámi ikerré, de sokan mégis ezt választják. Én jártam mindig is külön is bulizni, nyaralni, stb. a páromtól, ahogy ő is, meg, persze sokat együtt is. Szerintem ez így egészséges. Aki belehal 1-2 nap különlétbe, az szerintem túl ragaszkodó, vagy egyáltalán nem bízik a párjában. De, ahány ház, annyi szokás.

Neked kell eldöntened, hol vannak a határok a kapcsolatotokban, illetve, mi mennyit ér. Ha fontosabb, hogy néha külön entitás lehess, mint az, hogy a párod erre mit reagál, közöld, hogy most így szeretnéd. Ha fontosabb a kapcsolati béke, akkor nyomd el a saját igényeidet és kerüld el a vitát.

2022. nov. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
A szilveszter sosem volt számomra különösen nagy nap. Az is eltelik és ennyi. Ha nem akartunk együtt bulizni, akkor nem. Ez azért nem egy olyan dolog, amit nem lehetne túlélni.
2022. nov. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Tavaly osszevesztunk szilveszterkor nagyon keményen.

Ez évben dolgozni fog azilveszterkor. Megúsztuk.

2022. nov. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez attól függ, hogy ő hogyan éli meg.


Azt gondolom, hogy az engem zavarna, ha van olyan program, amire akarok menni, de nem vagyok meghívva. Viszont, ha nem akar jönni vagy én nem akarok menni, akkor az nem annyira.

2022. nov. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem illik vagy nem illik kérdése. Az újévet azzal szoktuk köszönteni, aki a legközelebb áll hozzánk. Ha ez nem a "párod", nincs több kérdés.
2022. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem furcsa, hogy nem annyira őszinte a kommunikáció, hogy ezt vele beszéld meg. Ha tényleg nyomós okaid vannak arra, hogy miért ott szeretnél lenni, és ő miért nem jöhet, akkor bizonyára megérti (bár én nem tudok olyan szituációt elképzelni, ahol a párom nem jöhetne a családomhoz, és ahol a szilvesztert velük ennek ellenére szívesebben tölteném).
2022. nov. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!