Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert mindig a nok a hibasak,m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig a nok a hibasak,mert rosszul valasztottak?

Figyelt kérdés

Kieget mar ez a te valasztottal rosszul duma, mindenre rahuzzak a pasik. Olyan gondolom nincs,hogy a masik a rossz ember, de csak kesobb derul ki?

Nyilvan ket het utan mar ra kellene jonnie a nonek,hogy rosszul valasztott.


2022. nov. 25. 09:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Szinte mindig áldozathibáztatas megy.mindig a kerdező a hülye
2022. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Én csak azt nem értem, hogy miért kizárólag a nőket találják meg ezzel a dumával?


Mert amúgy én azt értem, hogy ha egy nő minden egyes pasija hűtlen, durva és hazug, akkor talán-talán felmerül a rossz párválasztási szokás esélye, hiszen a férfiak alapvetően nem ilyenek. Csakhát akkor ugyanígy az a férfi is nézzen magába, aki folyamatosan hisztis, hűtlen és manipulatív nőkbe fut bele.


Vagy tudod mit? Ha ilyen esetekben mindig a csúnya néni a hibás, a férfi pedig ártatlan áldozat, akkor fordítva is rohadtul elvárom ezt a hallatlan együttérzést.

2022. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogy válasszak jól, ha senki nem tanított meg arra, hogy felismerjem a red flageket? Sőt, egyes nárcisztikus vagy más szempontból problémás jellemvonásokat kifejezetten kívánatosnak állítanak be a romantikus regények/filmek/sorozatok/rajzfilmek,honnan kellene a nőnek tudnia, hogy nem ezeket a tulajdonságokat kell keresni egy férfiakban, amikor gyakorlatilag gyerekkorától lezdve ezt tolják az arcába?
2022. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
*a férfiakban
2022. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert azok biztos 17 évesen megtalálják a tokeletest egy életre
2022. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Sok mindennek van jele, csak nem hajlandók tudomásul venni.
2022. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

#6

Nézd, én láttam bántalmazó kapcsolatot testközelből. Ott 1 évig semmi jele nem volt.

2022. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy az elején senkiről nem derül ki hogy mire képes.

De egy bizonyos idő után vannak jelei annak, hogy nem fog működni a kapcsolat.

Akkor szokták azt mondani hogy "te választottad, ne panaszkodj", amikor egy olyan ember panaszkodik aki már hónapok vagy évek(!) óta kínlódik az illetővel, és már mindenkinek IS teljesen egyértelmű hogy semmi keresnivalójuk egymás mellett. Ezt sokszor a kérdező is pontosan tudja, csak könnyebb hónapokig nyígni, mint kilépni a kapcsolatból.

2022. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Elég egy megváltozott EÜ állapot, máris 180 fokot képes változni a személyiség.

Nekem is elkezdett a körzeti sámán felírni hasraütésszerűen egy vérnyomáscsökkentőt, jógyerek módjára elkezdtem szedni, közben nem vettem észre, hogy egy idegbeteg állat lettem tőle.

2022. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet hogy a ferfi sem rossz csupan annyira kulonbozo szokasaitok, nezeteitek vannak ami miatt nem mukodik. Olyan sok dolog lehet. Mi akkor irjuk legtobbszor ,hogy rosszul valasztott amikor nem az elso ilyen ferfi az akivel porul jart. Onismeret nelkul nem jo kapcsolatbol kapcsolatba ugralni.
2022. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!