Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénzt választottam a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzt választottam a szerelem helyett? Vállaljak gyereket?

Figyelt kérdés
Jelenleg 27 éves vagyok, van egy párom aki 35 éves. Nagyon sok pénze van, gyönyörű autókkal jár, gyönyörű lakása van, folyamatosan elhalmoz ajándékokkal nagyon szeret, biztos anyagi/érzelmi hátteret nyújt.Annak idején volt egy srác aki udvarolt nekem, viszont közben találkozgattam a jelenlegi párommal. Választás elé állított, hogy akkor mit szeretnék, ennek lassan 6-ik éve. Természetesen azt választottam ami egy 21 éves lánynak igencsak fontos, a pénz. Nem állítom, mert iszonyat jó pasi a párom, de sosem voltam szerelmes, ettől függetlenül szeretem. Nyilván ezek után a másik srác mindennek elhordott, de nem ez a lényeg. Hát már így, hogy lassan 6 éve együtt vagyunk ő nagyon szeretne egy gyereket… Hát én meg nem. Tudta nélkül szedem a fogamzásgátlót. Egyrészt azért sem akarok gyereket, mert nagyon nem szeretem a kisgyerekeket, de nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki. Mit tegyek?
2021. júl. 11. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Te csak egy dolgozni nem akaró r****c vagy. Csávó helyébe már reg kibasztalak volna. Meg miaz h te nem tudod h szülj e neki gyereket? Sok ésszel biztos nem rendelkezel ha kicsit belegondolsz szerinted nem fog neki feltűnni h a gyerek sose jön össze vagy mi?
2021. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora gyökér vagy kérdező. Sajnálom a párodat.
2021. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Hellmano ***** válasza:
87%
Az ilyen élősködő csajok pont, hogy gyereket akarnak pottyantani egy ilyen pali mellett, hogy odaláncolják magukat...
2021. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Nos. A szerelem elmúlik úgyis, a jelenlegi párodat meg szereted. Nincs ezzel baj.


"Nyilván ezek után a másik srác mindennek elhordott"

Jó hogy nem őt választottad. nem is jártatok, nincs joga sem számonkéri, sem ítélkezni.


Házasságon kívűl ne szülj gyereket egyébként sem.

Azt azért illene megmondanod, hogy nem akarsz gyereket, mert ha neki ez fontos, akkor legyen lehetősége olyan nőt találni, aki akar.

Ha ebben becsapod a párod, akkor igen elítélendő a viselkedésed. (Az, hogy egy gazdag, helyes pasit választasz, akit szeretsz, az csak egy okos döntés.)

2021. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Mondd neki h 30 felett akarsz
2021. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez a csajszi egyedül azt osztja hogy milyen anyagi teret biztosít a pali. Egy mondatban elmondja hogy szereti. Ja gondolom mennyire. Ez egy érdekkapcsolat a nő részéről.
2021. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi gond sincs abból, hogy olyan párt választottam magamnak, aki mellett nem kell dolgoznom. Az, hogy gyereket nem akarok, az megint egy más dolog. Felelőtlenül nem fogom bevállalni. Érzelmileg nem állok készen rá még. Kicsit élni szeretnék, utazgatni,edzőterembe járni..Egy gyerek mellett ezt nem lehet csinálni.
2021. júl. 11. 20:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen azt választottam ami egy 21 éves lánynak igencsak fontos, a pénz."

Nice try, incelkém. Ha ezt nem írod le, még el is hiszem a kérdést.

2021. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha pedig azt mondom, hogy 30 felett szeretnék, akkor azt mondja, hogy ő nem akar majd’ 40 éves lenni, mire megszületik..
2021. júl. 11. 20:06
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudjak többet felállni ha nem ismerem ezeket az embereket. Te leány írd már kérlek, hogy hová valósi vagy.

Minden egybevág 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy ismerlek. Ez nem lehet véletlen

2021. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!