Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Annyira depissé kezdek válni attól, ahogy minnél többet olvasom ezt az oldalt. Látom mennyivel másképpen élnek mások. Vannak gondok mindenhol, de megoldások vannak rájuk azért. Az Én kapcsolatomban mégsincs semmi megoldásra alakalmas tanács sem a megcsaláson és az elváláson kivül semmi olyan megoldási lehetőségre utaló írás sugallása ami jobbá tehetné. Az emberek sok dologban közös tudatként ugyan úgy gondolkoznak. Eddig azt hitten így a normális az életeben ahogy van, de mióta itt látom a véleményeket, kezdek kifordulni önmagamból és keresni azt a pontot ahol mégis lenne lehetőségem egy mégjobb életre. Látom, hogy semmi nem normális nálam. Az a személy hitette csupán el ezt velem akivel együtt vagyok. Borzalmasan szomorú vagyok és csalódott. Nem tudom, hogy mit kéne tennem. Hogy építsem újjá a bizalmam, gondolataim.

Szeretnek beszélgetni valakikkel akik nem lehülyéznek vagy azt mondják, hogy hülye gyerek vagy!



2022. nov. 26. 06:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Szakits es keress normalis part
2022. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Kifejthetnéd ezt bővebben is. Mi a baj a kapcsolatoddal? Miket olvasol itt?
2022. nov. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Azt olvasom itt, hogy akinek a partnere nem törődik vele az biztos, hogy tart valaki mást az igényei kielégítésére és úgy normalis az otthoni kapcsolat. Azt, hogy szerelemben mindhalálig elvannak megcsalás nélkül ugy, hogy minden klappol végig teljesesen közben. A két végletet olvasom folyamatosan.
2022. nov. 26. 07:19
 4/42 A kérdező kommentje:
Hogy mi más az én kapcsolatomban. Jajjaj! Hát olyan dolgok ami az írok között sehol máshol ilyet nem látok. Vagyis, de. Egynél gondolom, hogy van, de ez annyira fura, flusztráló, mert egy a sok közül. Az is egy eléggé érdekes, magányos szerzet lehet.
2022. nov. 26. 07:23
 5/42 anonim ***** válasza:
17%
Drogozol?
2022. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem. Bár azt csinálnám! Akkor kicsit jobban érezném magam. Seggfej vagy a hülye kérdésedért amúgy
2022. nov. 26. 07:55
 7/42 anonim ***** válasza:
39%
Akkor unatkozol s ezért agyalsz, kattogsz?
2022. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként kb tényleg ez a két véglet van. Az ember vagy olyannal van együtt, akivel nem illik össze (ez lehet kis vagy nagymértékű összeférhetetlenség) vagy olyannal, akivel nagyon.

Nyilván a kapcsolat alakulása is attól függ, mennyire passzoltok össze.

Nagyon régóta mondom, hogy a szerelmhez és a kapcsolathoz legalább annyira tudatosan kell választani, mint amennyire érzelmi alapon. Muszáj, hogy feltételeket szabj, hogy ne engedj bizonyos igényekbol, mert oké, hogy egy kapcsolatban kell néha kompromisszumot kötni, de egy jó kapcsolatra az jellemző, hogy keveset és olyat, amit nem eroszakolsz magadra.

2022. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Baromira nem unatkozom. Dolgozni dolgozok, nem drogozok. Az agyamban megforulnak igen fura gondoatok. Ami baj. A ráérzéseim zavrnak össze mert azok valahogy mindig beigazolódnak. Nem megteremtem őket, hanem látok, megérzem. Pozitív személyiség vagyok, de olykor megszál a sok rosszérzés. A mi van ha... és láss csodát! Igaz is lesz. Ki vagyok tőle. Teljesen
2022. nov. 26. 08:42
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi problémád kérdező? Mitől vagy depis? Mi a gond a kapcsolatodban?
2022. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!