Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ezekmiatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezekmiatt vagy még alakulhat, ha összeszokunk?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt a párommal. Páromról tudni kell, hogy nem volt egyszerű élete, szülei elváltak, sokat nélkülözött. Ezek nyomot hagytak benne a mostani viselkedésén is. Gondolok itt arra, hogy a pénzhez való viszonya számomra fura. Mindennel üzletel, cserélget dolgokat, feljavítja majd eladja. Evés terén fal, habzsol, nem tudja mennyi az elég, de ettől függetlenül kényeskedik, hogy melyik márkák jók csak, ami kicsit olcsóbb az már nem is jó. Még említhetnék pár ilyet. Egyébként érzelmi téren nincs panasz, látszik, hogy vannak érzései felém, rengeteget dícsér, foglalkozik velem. Csak bennem vannak ezek a zavaró dolgok, ami majd később együttélésnél is tuti, hogy még élesebben kijönne.
2022. nov. 26. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezért szakìtani,de ha téged ennyire zavar és nem tudsz ezzel együtt élni és lefogadni olyannak amilyen akkor inkább ne eröltest.Ne megváltoztatni akard hanem megmutatni hogy van más élet azon kìvül amit eddig élt.
2022. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Kajában én is finnyás vagyok, szemetet nem eszem mint pl párizsi meg feldolgozott kaják. Minőségi ételre nem sajnálom a pénzt. Ezt pozitivan kéne értékelned, exem az utolsó szutykot ette mindig.
2022. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem tunnek sulyos dolgoknak, amig nem az en cuccaimat adogatja el a hatam mogott, nem erdekelne. Egyebkent sem bun szerintem, ha szeret az ember plusz penzhez jutni, illetve ha szeret normalis kajakat enni. Nem mondom, hogy mindenbol csak es kizarolag a draga jo, csomo alapanyag van, amibol jo a bolt sajatmarkasa is, de nem minden. Mondjuk ha te extrem sporolos vagy, az a masik veglet. Meg kell hatarozni x osszeget, mennyit akartok elrakni kozosen (majd a jovoben), de azon kivul hagy koltse el mindenki arra a penzet, amire akarja.
2022. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább ravezetném, hogy nem habzsolni kell, mert beteg lehet pl. és az ételt is ki kell élvezni. :D


Amúgy ha minden más klappol és főleg szereted, akkor ez egyértelműen nem ok szakításra!

Más örülne olyan pasinak, aki dicséri, foglalkozik vele, szereti, inkább elviselne, vagy mint írtam valamilyen úton-módon ravezetne a helyes, illembeli evésre és örülne, hogy olyan hapsit fogott ki.

De ahogy érzed...

2022. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!