Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszas éveim végén járok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszas éveim végén járok. Egyetlen pasi volt eddig az életembem, a jelenlegi párom. Nem is tervezek többet. Mit gondoltok erről, követendő vagy sem? Előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Úgy látom sokaknál az az érték hogy fűvel-fával összefekszenek gyűjtik a trófeákat. A tartós és mély érzelmi kapcsolatok valahogy háttérbe szorultak mai modern felgyorsult világunkban. De szeretném érezni, hogy nem vagyok egyedül és nem én látom rosszul a dolgokat!
2010. szept. 30. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Egyetlen hátrány a tapasztalatlanság, ha lett volna előtte 3-4 pasid, akkor a mostaninak bizonyos téren többet tudnál nyújtani. De szerintem az hogy valaki mindenkive lefekszik és hetente új pasit választ nagyon szánalmas.

Ha jól megvagy barátoddal, akkor sok sikert! :D

2010. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel, az csak egy barom társadalmi elvárás, hogy minél több emberrel szúrjon az ember. Ez a tapasztalatlanság duma meg egy baromság.

Nem attól lesz valaki tapasztalt, hogy 30-an megjárták, úgyis abban a kapcsolatban szerzi az ember a legtöbb tapasztalatot amiben vannak érzelmek is, a többiben csak nemkívánt terhességet, nemi betegséget és hírnevet lehet szerezni.

2010. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Max. lenne viszonyítási alapod, hogy neked ki mit nyújthat! (nem csak szexuális téren)

Ha te boldog vagy így, akkor jó! Nem kell mindenkinek ugyanúgy élnie!

Az én anyukámnak is egy férfi volt az életében! Sajnos ő megbánta, mert rosszul választott!(66 éves)

2010. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem tervezek többet!Bár nekem volt előtte 1 kis izém,mert az nem volt pasi!Nem érdekel ki mit nyújthat!Nekem ő nyújthatja a legtöbbet,mert mellette boldog vagyok és még mindig nagyon szerelmes!3 év után is ugyan annyira lobog a tűz,mint az elején!Miért kéne más?Csak azért,hogy több pasiról számolhassak be?És nekem a szexben is ő volt az első!És az utolsó is!Tehát tojok a lotyókra!Én imádom a párom é nem érdekel a tapasztalat em!De tényleg hamarabb megszerzed olyan mellett akit szeretsz!
2010. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én se akkor ak már 19 fiú
2010. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A feleségemnek is én voltam az első. Az elején persze tapasztalatlanok voltunk (mindketten). Aztán együtt gyűjtöttünk tapasztalatokat. A kezdeti ügyetlenkedéstől hosszú és nagyon kellemes tanulási út vezetett a mostani állapotig. Ma már nem létezik olyan össze-vissza kefélő ribanc, aki bármi olyat tudhatna nyújtani akár csak fele olyan minőségben, mint ő. A titkunk a nyitottság és egymás tisztelete/szeretete, no meg azért (is) vannak a "felnőtt oktatófilmek", hogy az ember ötletet is merítsen. :D
2010. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Nagyon szép és megható dolgokat irtatok. Jó volt olvasni! Hasonlóan érzek én is, ezt az összhangot ami köztünk már megvan nem cserélném el semmilyen más (múlandó) dologra, próbálkozásra. Köszönöm hogy megosztottátok velem! Mindenkinek sok boldogságot kivánok!!
2010. okt. 2. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!