Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért hátrány az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért hátrány az, ha nálatok nem magasabb a pasi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 13:01
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
érdekes, eddig ezen el sem gondolkodtam...talán mert akkor magassarkúban magasabb vagyok nála? lehet ezért...egyébként Kim Basinger is magasabb mint Tom Cruise, mégis ők voltak anno az álompár :) szóval nem mindenkire igaz. de engem spec. zavarna.
2011. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én F170cm vagyok, a csajom 180 és rohadtul nem érdekel egyikünket sem. 13 éve együtt vagyunk.
2011. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert minden lánynak a magas pasik tetszenek. Nemcsak az számít, h náluk magasabb legyen, általában a 150 centis lányoknak is 180 centinél kezdődik a férfi.
2011. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A magaság nem számit.
2011. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Miért hátrány nálatok az, ha valaki dagi? Ez most kb. ilyen szintű kérdés. Van akinek ez jön be, van akinek más. El kell fogadni.

Kérdésedre: Mert szeretünk rá felnézni és biztonságérzetet ad. De ez is általánosítás. Engem zavarna, sok lányt viszont nem. Másokat a nagy magasságkülönbség zavar.

2011. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert a férfikép ezt sugallja és nekem is mindig a magas férfiak tetszettek. Sőt már nagymamámnak is, meg is mondta még kiskoromban, hogy eszembe se jusson olyan udvarlót idehozni, aki kopasz és egy vonalban van az orrunk :D Beletrafált, mert nekem is a magasak tetszenek és azok, akiknek van haja.

Valljuk be tényleg furán néz ki, ha egy férfi alacsonyabb a párjánál, van,akit nem zavar, de nekem például ez az egyik legfontosabb kritériumom a külsőt illetően. Ízlés..ez a legjobb szó a dologra.

2011. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érzem magamat mellette biztonságban.
2011. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Engem nagyon zavarna, ha alacsonyabb lenne a barátom. (bár a 160 centimnél nehéz alacsonyabbnak lenni :D) Egyrészt tök röhej, ahogy az ilyen párok kinéznek, a pasi rohangászik a csaj hóna alatt, arról ne is beszéljünk, hogyha magassarkút vesz fel.. :D

Én szeretek odabújni a barátomhoz, szeretem, hogy biztonság érzetet ad, hogy teljesen át tud ölelni és a fejem a nyakánál, vagy a vállánál van, nem pedig az, hogy a pasi feje ölelés közben csak a mellemig ér....pfff xD

Engem zavar, össze sem jönnék kisebb pasival, szerencsére az ilyen tényleg ritka az én esetemben, jobb az ha legalább 15 centivel magasabb.

Persze majd jön a közhely, hogy jaaaj a szerelmemben nem számít a magasság, jajjj ha szeretik egymást, akkor minden jóó. :D Persze, persze... :D

Akiknek meg nem számít a magasság, azok ne vegyék magukra.. Bár szerintem akkor is rossz, hogyha a nőnek kell a pasihoz lehajolni csókért... xD


19L

2011. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél, ezt szögezzük le előre.


Amúgy pszichológia. A nőknek férfi kell, a férfinak nő. (általában) A férfi erős, hatalmas, biztonságot sugároz, átlagban a nő kicsi, törékeny, védeni való.

Sok nő a védelmet is keresi a férfiban tudat alatt, és sokan ezt a magasságban is látják.

A férfiak is szeretnek magukhoz ölelni egy náluk alacsonyabb nőt, védelmezően.

Persze ez nem mindenkire igaz, de sokunkra igen.

2011. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
AZÉRT MERT EZ EGY RÉGI HAGYOMÁNY A FIUNAK NAGYOBBNAK KELL LENIE MINT A LÁNYNAK MEG IGY NÉZ KI JOL EGY PÁR MERT A FIUNAK FÉRFIASNAK KELL LENNI
2011. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!