Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a nagy Ő-t egy másik srácért?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit érzek.:S Naponta, vagy akár percenként váltakoznak az érzelmeim. Fél évig jártam a barátommal, akivel a közös jövőnket tervezgettük, szerettük egymást, és nagyon jó volt hozzám. Így fél év után jött egy másik srác, a barátom "haverja". Egymásba szerettünk valahogy, és elkezdett udvarolni, én meg elhagytam a barátomat érte. Az exbarátom azóta is tartja velem a kapcsolatot - msnen mindig rám ír, és mindig jól elbeszélgetünk, és mindig szóba jön valahogy, hogy ő vár rám, mert én vagyok az élete, és nélkülem nem tud élni. Olyan rossz, mert én jól kicsesztem vele (bár nem szánt szándékból), és ő meg most is ugyanolyan rendes velem.:( Most, hogy a "haverja"(aki most a barátom-kb2hete) 5napja külföldön van, eszembe jutottak az exbarátommal kapcsolatos szép emlékek, néha el is sírtam magam, főleg mikor elküldte nekem az SP-Más volt című számot.:( Viszont ha meg itthon van a "haverja", akkor úgy érzem csak ő kell... Mi van velem?? Most akkor ki kell nekem? Nem vagyok tisztában a saját érzelmeimmel.

17/L


2010. szept. 30. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ostoba ribanc!
2010. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
nem csodálom, hogy szakítottál a nagy Ő-vel, mert SP-t hallgat.
2010. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
utálja SP-t, csak ez a szám mondja el amit érez.
2010. szept. 30. 10:10
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
amúgy csatlakozom az első véleményéhez.
2010. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen, rengeteg mindenkinek ez a véleménye most rólam:)
2010. szept. 30. 10:14
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
igen.
2010. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem vagy ribanc, csak nagy zúrzavar van nálad. Elvégre még csak 17 éves vagy. Lehet egyik sem az igazi.
2010. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. sztem a nagy 'Ő'-t nem lehet elhagyni csak úgy másért. Valszeg nem ő volt az csak ilyen fellángolás. Ha a mostani barátoddal akarsz lenni akkor muszáj lesz elhagyni a régit, mert így sohase fogsz dűlőre jutni kettőjük között ha tartod vele a kapcsolatot és főleg ha ilyeneket mondd. Vagy legalább beszéld meg vele ezt a dolgot, mert így te is szenvedsz.
2010. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a dolgot. Az a helyzet, hogyha nem beszélünk, akkor jobban hiányzik. De nem tudom mit érzek ez a legnagyobb bajom most. Lehethogy azt kéne, hogy élek a mának, és nem foglalkozok semmivel, lesz ami lesz, ha újra összehoz vele a sors akkor tényleg ő az igazi, ha nem, akkor nem.
2010. szept. 30. 10:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy ostoba ribanc, van ilyen. tanácsot nehéz adni, valahogy nyilván mégis tisztázni kéne az érzéseidet...szereted-e még a volt barátodat, vagy csak húznak az emlékek...ez valószínűleg könnyebb lesz, ha visszajön a mostani barátod, és mindkettejüket a közeledben tudhatod, mert akkor nem lesz vágyódás az egyik vagy a másik után, és reálisan ítélheted meg a helyzetet. csak légy őszinte magadhoz!
2010. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!