Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytam a vőlegényemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a vőlegényemet, amit azóta nagyon megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve történt. Beleszerettem valaki másba, aki már korábban is nagyon tetszett. Ekkor úgy éreztem, hogy nem tisztességes hozzámennem valakihez úgy, hogy másba vagyok szerelmes. Ő (a vőlegény) ezt érthető módon nagyon zokon vette. Szakítottunk. Mostanában viszont újra jó viszonyban vagyunk. Sok közös ismerősünk van (főként az Ő barátai). Ők gyakran megkérdezik, hogy miért nem jövünk össze újra. Egyikünk sem jár senkivel mégis nem tudom, hogyan közelítsek hozzá. Számtalanszor felhív és programokat ajánl, amiket én el is fogadok. Volt egy elég gyenge próbálkozásom, mondtam neki egyszer valamivel kapcsolatban kár, hogy így alakult. Erre Ő azt válaszolta, hogy igen tényleg kár, de nem működött. Szerintetek lehet-e még itt valamit tenni és ha igen mit. Abban biztos vagyok, hogy szeret még engem csak azt nem tudom, hogy mint barátot vagy később akár megint mint barátnőt.

Legyetek hozzám kíméletesek! Azt, hogy hülye vagyok tudom jól.


2011. jún. 21. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, késő bánat-eb gondolat

de valóban nem működött volna. tényleg nem lett volna tisztességes örök hűséget fogadni, hogyha másba vagy szerelmes.

szóval itt a nyár, próbálj megnyílni a szerelemnek!

és fel a fejjel!

2011. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srácnak van gerince nem fogad vissza, sorry. Az úgynevezett szerelmeddel milett? Kitalálom:kiderült hogy csak egy jó bika és amúgy egy s*ggfej?
2011. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén a volt vőlegényed 1 ekkora kib.szás épp elég egy életre.
2011. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van. Csak nehéz!
2011. jún. 21. 16:32
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
otthagyni nem volt nehéz mi? na komolyan, mi lett az új kannal?
2011. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Zordan86! Ahogy mondod!
2011. jún. 21. 16:34
 7/24 A kérdező kommentje:
Rájöttem, mikor jobban megismertem, hogy fele annyit sem ér.
2011. jún. 21. 16:35
 8/24 anonim ***** válasza:
35%

egy jó tanács legközelebbre: régi lábast nem szabad kidobni, az újat meg csak kipróbálni szabad :)

második voltam

2011. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez csak gratulálni tudok kedves utolsó. Majd mikor te leszel a régi lábas, megtudod...
2011. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
kedves utolsó :) arra gondoltam, hogy egy jól bevált kapcsolatot felrúgni nem szabad, egy fellángolásért, mert 2szék közé a pad alá eshet az ember (mint a kérdező példája is mutatja) és férjnél vagyok jó pár éve,úgyhogy jól bevált régi lábas vagyok, akit szeretnek :p
2011. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!