Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Apám egész életemben bántott lelkileg, egyfolytában azt mondta hogy hülye vagyok, csúnya és kövér. Ez nagyon meghatározta a tini koromat és azt hogy hogyan nézek magamra. Most összejöttem egy pasival és szex közben mindig azon aggódom hogy hogyan nézek ki,és azon hogy vajon elég vagyok e neki. Már ez a túlgondolás az örületbe kerget....

2022. nov. 28. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológus!
2022. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

"összejöttem egy pasival"

Csak annyit kell tisztáznod magadban, hogy ez a pasi nem az apád.

Azért van veled, mert így jó neki.

2022. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Pasival random összejövés, első szóra lábak széttevés, apával összetévesztés. Huhh, hát vannak itt problémák... Pszichomókust keress fel mindenképp, mielőtt nagyokat fogsz koppanni.
2022. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

felállt neki aktívan, és nem vett be semmit igaz?


Akkor vonzó vagy neki.


Vagy évek óta nem tette már be senkinek és ki volt éhezve...de erre kicsi az esély.

2022. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 3-as, te milyen sztoriban vagy?
2022. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell ide szihológus, csak higgy a kettes válaszolónak, állj hozzá felnőttként és merj boldog lenni.
2022. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A szihológus az ki?
2022. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Bakker én tök pozitívat írtam, de egy szót rosszul, megy a pirosozás.. Köszi
2022. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!