Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni egy makacs, konok, büszke, magánakvaló, de nagyon érzékeny 30 feletti pasit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

agyon kell ütni kiverni a fogait eltörni az orrát betörni az arcát az állát eltörni és kész .



én is pont ilyen vagyok nálam egy pofon segitetet de komolyan nem hülyeségből irom

2010. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan és sok sok türelemmel. Amúgy aki azt írta, hogy az ilyet ott kell hagyni az szerintem téved. Lehet csak egy türelmes nő kell hozzá. Aki szeretettel a közelébe férkőzik. Az hogy büszke, magának való és érzékeny egyben ez azt jelenti valami sérülés érhette, és emiatt veszi fel ezt a sündisznó módot. Mindenkit elmar aki közel kerülhetne hozzá, mert így sérülést szenvedhetne. Amúgy szerintem aki így hangoztatja hogy pl nőgyűlölő lehet valami rossz tapasztalata van a nőkkel. És furcsa mód lehet pont egy nő kéne hogy segítsen levetni ezt a viselkedést ami mögé rejtőzik. Kissé elkanyarodtam a témától, de a lényeg, türelemmel szeretettel az ilyen embereket is meg lehet javítani valamelyest.
2010. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 6. 13:38
 14/15 N.Balu válasza:

Nehéz ügy.


Ha harminc feletti, akkor emlékeztesd erre. És pl. arra, hogy Te ennek ellenére, rajongsz érte.


(Ennek egyetlen férfi sem tud ellenállni, olyan ez nekünk, mint a jutalomfalat a kutyának, mármint, a rajongás.)


Érzéssel és együttérzéssel adagolva, erre nagyon figyelj oda, akármilyen nehéz is! Ahogy csak egy nő képes az ilyesmire, odafigyelve arra, mit bír a partnere. És amivel nem kényezteti el Őt, erre is figyelj. Úgy értem, Neked is van egy célod Vele, nemde? De igen.


Ha megnyitja a lelkét, akkor jutalmazd meg! Morzsa a morzsáért cserébe, ha kell.


Én is elmúltam 30, és már érzem, határozottan érzem, hogy a 20-as éveim soha nem térnek vissza... De egy okos és céltudatos nő bármire képes. Csak döntened kell.

2010. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tetszett a válaszod, köszönöm!
2010. okt. 9. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!