Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat. Nekem kicsit kevés a szex. Amivel nem lenne gond. De ha találkozunk, együtt alszunk, akkor állandóan a farkamat fogdossa, simogattja. Persze nem egyfolytában.


Pl össze bújunk,és amikor megfogja, engem persze ez felizgat, és egy idő után többet szeretnék. De neki elég hetente egyszer kétszer a szex. És amikor nagyon felizgat, próbálkozok, de visszautasít.

Utána meg azzal jön, hogy normális kapcsolat nem csak a szexről szól.

Beszéltem vele arról, hogy akkor ne fogdosson állandóan, mert én sem fogom állandóan ott, de akkor megsértődik.


Most én gondolok rosszul valamit? Vagy csak játszik velem?


2022. dec. 1. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nő.


Nekem is volt ilyen csajom, én simán kiverettem vele, ha nem akart dugni.

Aztán rászoktunk a közös, esti zuhanyra, és ott kiverte.

2022. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mas a szexualis vagyatok. Neki eleg heti 1-2. Oralis, kez? Abban sincs benne?
2022. dec. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nálam ugyanez van. Gyakran simogatja csinálja szájjal. Amikor szólok h kicsi pihi, akkor besertodik és abbahagyja az egészet, pedig csak nem akartam a szájába élvezni mert nem szereti. Sokszor azt mondja h menjek ki a fürdőbe fejezzem be magamnak
2022. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Szereti a f*rk*d simogatni, egotunning számára, hogy reagál és te is. Így biztos abban, hogy kell neked.

Kb. ennyi.

2022. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egotuning. Utána meg visszakozik.
2022. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!