Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+kicsivel több vagy mint szexpartner"valaki megtudja ezt nekem magyarázni?

Figyelt kérdés

A lényeg.alig 4 honapja megismertem egy srácot.Nagyon jokat tudok vele beszélgetni nevetni a szexröl ne is beszéljünk mert tudja minden gondolatom.kb egy hete rákérdeztem akkor most konkrétan mi a franc van köztünk.A válasz az volt"kicsivel több vagy mint szexpartner"

Nem vágom,szinglik vagyunk..mármint nekem sincs rajta kivül neki sincs rajtam kivül.Aggódik miattam,féltékeny mindenkire pláne egy bi csajra aki a barátnöm,el tiltott töle.Albérletet néztem és találtam,elmondtam neki a kérdése az volt parkolo van?nincs olyan nap hogy ne beszélnénk..és nincs olyan második nap hogy találkoznánk.nem értem,másak a reakciói ragaszkodik hozzám ugy érzem.De miután megmondta hogy mije vagyok nm bizom benne.

Most kellek neki vagy sem?Nem vagyok közömbös a számára,és mondta retenttöen fájna neki ha pasiznék mellette.nem vágom.Valaki értesse meg velem.Miota kimondta minek gondolja a kapcsolatunkat egyre ridegebb vagyok vele és sajnos feltünt neki ami nem tetszik.Félek elveszitem.

Elöre is köszönöm

22/L


2010. szept. 30. 15:59
 1/6 Moszuke ***** válasza:

szerintem poénosan mondta.

nem mindenkinek könnyű "A" lány szemébe mondani a konkrét választ hogy: szeretlek :)

félt, féltékeny, mi kell még?

2010. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te olyan hülye vagy bzmg. Képes vagy itt leírni ezt mind és vadidegenektől megkérdezni, hogy mi van ahelyett, hogy leülnétek egy üveg bor mellé és megbeszélnétek.
2010. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hülye vagyok igen..mert rákérdeztem mindenre de egyszerüen nem mondja el.a szemembe meg pláne.

nem válaszol a kérdéseimre.

szerinted miért itt kérdezem meg?

2010. szept. 30. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
a fiú sajnos debil
2010. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előzők.. igazatok van


jah am EZ ALATTI ÉS FELETTI KÉRDÉSRE IS ADJATOK VÁLASZT XDXD

2010. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, és te mit érzel iránta? Lehet fél kezdeményezni, nem akarja ő kimondani. Mondd ki te ha szereted, aztán kész. Ha ő nem így érez akkor eleve húsz fillért se ér a kapcsolatotok.
2010. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!