Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudja magyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudja magyarázni milyen érzelem lehetett ez?

Figyelt kérdés

2 és fél éve van párom, őszintén, mélyen, gyengéden szeretem. DE: egy 2-3 napig tartó furcsa érzelem kavart be a kapcsolatunkba.(a párom nem tud róla, és soha nem fogom elmondani) Szóval elkezdtem vonzódni mindenféle megmagyarázható ok nélkül az egyetemen az egyik tanáromhoz (14 évvel idősebb nálam, nős és van gyereke!'')Kábult állapotban voltam 2 napig, nem ismertem magamra, és igazából én sem tudom mit éreztem, de ha rágondoltam dobogott a szívem hevesen, remegett a lábam, amikor beléptem az egyetem kapuján és egy percre nem tudtam kiverni a fejemből. A bűntudatot folyamatosan éreztem, és pánikba voltam esve, hogy ezt nem szabad éreznem,hiszen ő egy tanár, és főleg, hogy nekem párom van, akit ezek szerint nem szeretek?, de a gondolataimat egyszerűen nem tudtam irányítani. Tegnap d.u.tól fogva viszont egyre inkább halványodott hála Istennek az érzés, már meg tudtam érinteni úgy a páromat, hogy nem ugrott be a tanár neve, vagy képe az agyamba, és ma rájöttem, hogy a páromat mindennél jobban szeretem a világon. Tehát elmúlt ez a fura valami, de valaki legyen szíves magyarázza meg mi is volt ez???Van rá ésszerű magyarázat?

21L


2011. okt. 23. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem ez csak egy futó érzelem löket volt..

Mi a párommal 5 éve vagyunk együtt és nálam is volt ilyen. Szerintem ez csak egy érzelemhullám ami a sok évi 1 férfiba való szerelem miatt alakul ki...

De ahogy jön úgy el is múlik..

Ahogy írtad pár nap alatt.

:)

21/L

2011. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Mivel túlkomplikálós típus vagyok egy kicsit parázom, hogy nem éled-e fenn valahogy ez a bolond érzelem ismét, mert egy héten több órám is van vele, de remélem nem lesz gond:)
2011. okt. 23. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, én is 6 éve vagyok a párommal, senkim nem volt előtte.


Én megtaláltam erre a megoldást! Ilyenkor próbálj minél többet a párodhoz bújni, sokat szeretkezni, mert így rá terelődik a figyelmed!

2011. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!