Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg önzõ, aki a párját oldalbordának tekinti?

Figyelt kérdés
Nem azt mondtam, hogy a férfiak többsége disznó, aki csalja a nejét, meg rábíz minden házimunkát ès elvàrja a kiszolgálást.
2022. dec. 3. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen "férfiak" de attól még szerintem a többség egyáltalán nem ilyen. Én egyenlő félnek tekinteném a páromat, ha lenne.
2022. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Több odaadó férfit láttam már, mint nőt.
2022. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
63%

Olyan kapcsolatból ,házasságból léptem ki pont .Csak ő és a saját gyerekei számítottak.az ő anyagi helyzetük..a kènyelmük. Én csak házimunka, és csendet akart .Semmibe vett

Pár hónapja vett feleségül .

2022. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A nők inkább azok.
2022. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy elég mélyen gyökerezik a kultúrában, hogy a nő alacsonyabb rendű, mint a férfi. Ezen a férfiaknak tudatosan dolgozniuk kell, hogy ne így lássák.

Szerintem sok férfi nem képes a női nézőpontba belehelyezkedni. Sok olyan kapcsolatot láttam, ahol látszólag minden rendben volt, a férfi is úgy érezte, a nő meg szép lassan elfogyott a kapcsolatban (házimunka, gyerekek, egyebek miatt), úgy hogy a férfi észre se vette, hogy a nőnek segítségre, megértésre van szüksége, hiába jelezte ezt a nő többször is.

2022. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

5-ös vagyok

Kiegészítés:

Szóval igen, sok férfi önző, ha nem is szándékosan.

2022. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Az 5-ös válasza a leginkább lényeges.

A gyermekkorban látott példák, a kulturális háttér nagyon durván sokat számít még akkor is ha so-so egyenlőséget láttak otthon.

Sosem tudhatod mi ragad meg egy gyerekbe. Mondok példát:

Ha a férfi elviszi családját egy étterembe akkor a végén ő fizet. Egy gyerek ezt felfoghatja több módon még akkor is ha szülő nem magyaráz mellé semmit.

Felfoghatja úgy, hogy a férfi kell fizessen mert ezt így illik és ezt kívánja az udvariasság.

Felfoghatja úgy, hogy az apa a családfenntartó és ő kell többet dolgozzon, eltartsa a családot.

Viszont felfoghatja úgy is, hogy az apa, a férfi akinek pénze van, aki uralkodik minden felett, mert a pénzzel hatalom jár.

A családi minták sokat számítanak és az is, hogy mit-hogyan magyaráznak a szülők.


Nem feltétlenül áll minden férfi mögött egy szörnyeteg, nem mindegyik gonosz és uralkodó direkt. Lehet tudattalan viselkedés is részéről az önzőség.

Szakember tud segíteni ezen rögződések feloldására.

2022. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Miért heteske, hogyan kellene hozzáállni? Addig jó, amíg "a férfi kell fizessen mert ezt így illik és ezt kívánja az udvariasság" vagy "ő kell többet dolgozzon, eltartsa a családot", addig rendben van a férfi? Mehet melózni, de szava ne legyen csak adja haza a pénzt?

Komolyan röhejes ami "egyenjogúság" címen megy. A kötelességek valahogy nem kell, h egyenlőek legyenek?

A valóság az, hogy inkább a nők nagy része az önző, mert szeret beleülni a kényelembe, a készbe.

2022. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as:

Ha valaki mondjuk épp szült és párjával elmegy egy étterembe kikapcsolódásként akkor nehogy már a gyedes béréből kelljen ő állja a vacsorát.

2022. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
9: Ha házasok, meg eleve közös vagyon van, és kisgyerekkel is nyilván közöskassza lehet csak. És igen, amíg kicsi babával van otthon a nő, addig igenis amásik félnek kell dolgozni munkahelyen és pénzt kereseni. Vagy meg kell tanulni szoptatni és lehet csecsemővel is otthon maradni az apukának.
2022. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!