Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti milyen értékben vettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen értékben vettetek ajándékot az oldalbordátoknak és micsodát?

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Én, egy sokkolós nyakörvet vettem neki, bár próbáltam fedni a dolgot, azzal, hogy tulajdon kép a kutyáknak szántam.
2017. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Extra minőségű üveg vágódeszka...7000 Ft.

Nem célzás...😀

2017. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az enyém egy baromi vastag könyvet kap és egy sapkát :D
2017. dec. 20. 15:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a feleség, de válaszolok,mert már megkaptam. Varrógépet kaptam, nem célzás :D Hobbim a varrás, nagyon szerettem volna egy jobb gépet (régi, használtan vett gépem volt eddig). Akcióban meg tudtuk venni a 36 ezres gépet 20ért a black fridayen, ez lett a karácsonyi ajándékom. A férjem majdnem ugyanennyiért kapott ilyen mindentudó szakállvágó készletet. Ez se célzás, ő ezt szerette volna :D

Nem mindig szokotz nálunk meglepi lenno, csak ha van épp olyan ötlet. Általában megbeszéljük, ki mit szeretne.

29N

2017. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem csak a héten ötször sopánkodott, hogy tönkrement a kedvenc öve. Találtam egy különleges bőrövet, ő azt kapja.

Én is már célozgattam rá, hogy van egy arckrém... Nekem meg lassan elfogy... Szokta venni a lapot, de saját ötletei is vannak.

Mivel a karácsony nem az ajándékról szól (és amúgyis megvan mindenünk), ezért 3-4000 körül van a limit, amit egy-egy ajándékra költünk.

Nagyobb értékű dolgokat (pl. ékszerek) mindig együtt vesszük, akkor is, ha ajándék. De az úgy már nem meglepetés. Ilyen 10 ezer fölötti dolgokat inkább szülinapra adunk, veszünk: mindenkinek máskor van.

2017. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az enyém most 26.-án lesz :D Már tudom mit kapok.
2017. dec. 20. 16:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az oldalborda.


Egy pulcsit kap és egy bonbont.


52 frank volt durván.

2017. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább érzem magam oldalasnak jelenleg és egy nagyobb háztartási gépet kapunk közösen egymástól.
2017. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a lakást kaptam mert pont most költöztünk össze sajátba.:)
2017. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
én egy nagy plüss-t vettem neki, imádja őket, nagy melgepi lesz :)
2017. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!