Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különböző szexuális igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző szexuális igények összehangolása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sok vitánk adódott a párommal abból, hogy egyrészt én sokkal gyakrabban szeretném a szexet, másrészt nem pont úgy mint ő. Még egy éve sem vagyunk együtt, mindketten huszon évesek vagyunk, és már most lecsökkent az együttlétek száma heti egyre. Nekem ez nagyon kevés, amit jeleztem is neki, egyből támadásnak vette, így nem is tuduk megbeszélni a dolgot. Másrészt soha nem érezteti velem, hogy kíván. Kis csókolózás, egy gyors szex, és ennyi volt, közben soha egy bók, meg sem szólal, sőt néha úgy érzem, hogy kb muszájból csinálja, hogy le legyen tudva a dolog a hétre. Nekem nagyon fontos a szex, es hiányolom ezeket a dolgokat. Nincs más a képben az 100%. Azt mondta, hogy ő ilyen és pont, nem szeret szex közben beszélni stb.legyen nekem elég annyi, hogy feláll neki, mert ez is azt jelzi, hogy kíván.. hát erre nem nagyon tudtam mit mondani. Én kompromisszum képes vagyok, és szeretem őt, úgyhogy próbálok megtenni minden tőlem telhetőt. Szerintetek mi lehet a megoldás? Vagy hogy vezessem fel ezt a dolgot, hogy ne vegye támadásnak?

22/N


2022. dec. 5. 00:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát talán spontán kellene, hogy történjen a szex és nem nyaggatni a másikat meg el kellene, hogy engedd magad teljesen.

Ami gondolom menne, ha nem róla lenne szó.

Elter a szexuális étvágy és minőség szintjén is galiba van, mert kb. le se tojja mit szeretnél.

Vagy ilyen nyomi, vagy csak vagy neki ha uritesre van szüksége!

Elhagynam kérdező és v*rj*, akire akarja, keresnek más pasit, aki mindent belead akár egy éjszakás kaland erejéig is! :)

2022. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10

Lehet hogy így van, de kérdeztem, hogy mit tudnék tenni annak érdekében, hogy neki is jobb legyen, az volt a válasz, hogy neki nincs olyan kifejezetten, ami beindítja, szimplán néha magasabb a tesztoszteron szintje, akkor jobban kívánja, általában meg nem.

2022. dec. 5. 10:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez már a kapcsolatotok elejétől így volt? Hogy volt különbség az igényekben? Ha igen, akkor nincs mit tenni, mások az emberek igényei e téren. Ha nem, és csak az utóbbi időben csökkent a mennyiség és a minőség, az a kapcsolat milyenségét mutatja.
2022. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha egy 20-30as srác ilyenre hivatkozik, hogy szerinte van mikor magasabb a tesztoszteron van mikor nem, akkor

1. Fingja nincs miket beszél csak mentegetőzik egy kamu indokkal miért nem kíván.

2. Valami komoly betegsége van a háttérben, amit fontos lenne minél előbb kivizsgáltatni.

3. Selejtes.


Egy 20-30as egészséges pasi, a legyet is röptében…

2022. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
kérdező, miért olyan nagyon fontos neked a szex? meg tudod fogalmazni?
2022. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit kell ebben egy felnőtt embernek megfogalmaznia?
2022. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16


miért tekinted alapvetésnek, hogy mindenkinek nagyon fontos a szex?!

láthatóan a kérdező párjának sem az!

kérdező meg nem tudta megmondani, miért is van ennyire baxhatnékja.

2022. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!