Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom szerint túl sok és “ragadós” vagyok?

Figyelt kérdés
A múltkor kifakadt és mondta, hogy hagyjam már kicsit nyugton, mert pl én fel szoktam kelni korábban, hogy együtt reggelizhessünk, mert általában egy héten 3-4 este már úgy ér haza, hogy én alszom. Ha valami érdekes/furcsa stb dolog történik velem általában küldök róla neki hangüzenetet, és azt is megkérdezem vele mi van. Mostanában sokszor éjjel kint alszik a kanapén és be sem jön hozzám, még ha együtt fekszünk le, akkor is ő még sorozatot néz és kint alszik el. Én kicsit több törődésre vágynék tőle, például összebújás, szex hét közben, néha valami kis apró kedvesség, nem nagy dolog, csak hogy egyszer-egyszer ő mosogat el, vagy rendel egy pizzát és együtt megnézünk egy filmet vagy ilyesmi. A szex igényem is magasabb, mint amennyire időnk van, de az övé is, csak nem akarok elkezdeni spekulálni, hogy megcsal-e, mert tudom hogy sokat dolgozik és mindez emiatt van, de valahogy ez gyanús számomra, hogy ő mostanában sosem volt “kiéhezve”, mindig én kezdeményezem a szexet, és szerintem ő ezt is tehernek fogja fel. A hangüzeneteket nem hallgatja meg, meg sem kérdezi nekem milyen napom volt, ha én megkérdezem milyen napja volt válogatottan a: hosszú, fárasztó, szar és a “semmi, csak dolgoztam” jön. Így már a kommunikáció sem igazán működik köztünk. Sokszor ha itthon van felkapja a vizet, múltkor este teljesen véletlenül zuhany módra állítva hagytam a csapot és reggel 6-kor rám kiabált, hogy erre mindig figyeljek és hogy mennyire bosszantó. Mostanában már anyut szoktam felhívni, mert a páromnak a jó híreket sem lehet elmesélni, pedig azt szeretjük megosztani. Már 3 éve vagyunk együtt, de az elmúlt fél év valami pokol volt kb. Szerintetek mit csináljak? A kapcsolatunk 2,5 évig hullámvölgyekkel, de jó volt, fél éve meg olyan mintha nem is ő lenne az, és szerinte én pedig tapadok rá mint egy matrica. Van valami ötletetek? 24N (előre köszönöm!)

2022. dec. 5. 07:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Sanszos h megcsal es kezdesz teher lenni szamara. En a helyedben rakerdeznek.
2022. dec. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Fáradt. Szeretne énidőt. Természetesen lehetne veled kedvesebb is. Sajnos rád vetíti ki a faradságát.
2022. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire nincsen igénye rád, az nem jó. De rengeteg oka lehet. Ezt így innen senki sem fogja kitalálni, melyik a valós. Abban nem hiszek, hogy teljesen őszintén elmondaná. Sokan gyávák hozzá.

Dönteni senki sem dönthet helyetted. Én kilépnék ebből az egészből, mert idővel csak rosszabbá válik az egész. Neked több vele töltött időre lenne szükséged, ő viszont nagyon úgy néz ki, hogy nem partner ebben. Lehet nem ő a te embered.

Az sem kizárható, hogy próbálkozik majd változtatni, de ez veszett fejsze nyele, ha magától nincs igénye rá, csak kérés után.

2022. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Szakítás.

Ha ennyire eltér az igényetek egymástól akkor nem érdemes erőltetni. Neked nyilván fáj az ő elutasítása, neki pedig a te ragaszkodásod sok.

2022. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Ez felejtős. Tégy a kedve szerint és hagyd ott. Azért észrevehetnéd, ha a saját párod látványosan heti több napot tölt a kanapén, mert annyira nem bírja elviselni a jelenléted.
2022. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
46%

Tisztára leiírtad a helyzetemet..


Hányszor mondtam páromnak is hogy keljen fel időbe hogy több időt tudjunk együtt tölteni, te pedig leiírod hogy felkelsz elöbb csak azért hogy együtt reggelizzetek (azért össze tehetné a két kezét a párod)


Nem minden férfi olyan hogy elmosogat, főz, vagy háztartásbeli dolgokat csinál, mondjuk ez nálam jelen van mert szeretek terhet levenni páromról.


Nálunk sincs szex..pedig napi egyszer minimum igényelném..


Nem tudom miből lehetett elege a párodnak, de a kommunikáció nagyon fontos.. leülni megbeszélni. Teljesen mindegy mennyire "kényes" témákról legyen szó, a kommunikáció a kulcsa mindennek, akkor nincs ilyen elcsúszás" én is most tartok ott 5 év után hogy már kezdünk kommunikálni arról hogy ez így nem biztos hogy jó amit csinálunk...


Viszont azt ne engedd meg hogy a saját szegénységi bizonyítványát (rám kiabált, nem lehet vele beszélni, "már anyumat hívom fel"

Sűrűn felkapja a vizet) rajtad vezesse le..

Nyílván vannak az embernek szar napjai de van egy határ én úgy gondolom.


Kitartást remélem megtudjátok oldani. 22/F

2022. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell egyből megcsalásra gyanakodni, viszont elég egyértelmű jeleit mutatja annak, hogy elhidegült tőled. Sajna.
2022. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Noren1989 ***** válasza:
72%

Ennek kampó, csajszi.


És igazàból az eltérő életviteletek okozza, nem az, hogy ragadós vagy-e (én pl még ezt sem mondanàm ràd...).

2022. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
8. Persze, ez csak egy ráaggatott jelző. Bárkire ráfoghatom, hogy "ragadós", akinek a társaságát én nem kedvelem, akármilyen visszafogott az a valaki.
2022. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Noren1989 ***** válasza:
84%
Meghàt a leíràsban ottvan a kifakadt szócska is,szóval emberünk, a fricc, inkàbb magàban tartotta a problémàjàt, semmint az első alkalommal jelezte volna...
2022. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!