Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom szerint túl sok és “ragadós” vagyok?

Figyelt kérdés
A múltkor kifakadt és mondta, hogy hagyjam már kicsit nyugton, mert pl én fel szoktam kelni korábban, hogy együtt reggelizhessünk, mert általában egy héten 3-4 este már úgy ér haza, hogy én alszom. Ha valami érdekes/furcsa stb dolog történik velem általában küldök róla neki hangüzenetet, és azt is megkérdezem vele mi van. Mostanában sokszor éjjel kint alszik a kanapén és be sem jön hozzám, még ha együtt fekszünk le, akkor is ő még sorozatot néz és kint alszik el. Én kicsit több törődésre vágynék tőle, például összebújás, szex hét közben, néha valami kis apró kedvesség, nem nagy dolog, csak hogy egyszer-egyszer ő mosogat el, vagy rendel egy pizzát és együtt megnézünk egy filmet vagy ilyesmi. A szex igényem is magasabb, mint amennyire időnk van, de az övé is, csak nem akarok elkezdeni spekulálni, hogy megcsal-e, mert tudom hogy sokat dolgozik és mindez emiatt van, de valahogy ez gyanús számomra, hogy ő mostanában sosem volt “kiéhezve”, mindig én kezdeményezem a szexet, és szerintem ő ezt is tehernek fogja fel. A hangüzeneteket nem hallgatja meg, meg sem kérdezi nekem milyen napom volt, ha én megkérdezem milyen napja volt válogatottan a: hosszú, fárasztó, szar és a “semmi, csak dolgoztam” jön. Így már a kommunikáció sem igazán működik köztünk. Sokszor ha itthon van felkapja a vizet, múltkor este teljesen véletlenül zuhany módra állítva hagytam a csapot és reggel 6-kor rám kiabált, hogy erre mindig figyeljek és hogy mennyire bosszantó. Mostanában már anyut szoktam felhívni, mert a páromnak a jó híreket sem lehet elmesélni, pedig azt szeretjük megosztani. Már 3 éve vagyunk együtt, de az elmúlt fél év valami pokol volt kb. Szerintetek mit csináljak? A kapcsolatunk 2,5 évig hullámvölgyekkel, de jó volt, fél éve meg olyan mintha nem is ő lenne az, és szerinte én pedig tapadok rá mint egy matrica. Van valami ötletetek? 24N (előre köszönöm!)

2022. dec. 5. 07:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
10. Férfiaknál is előfordul a fogkrémtubus és vécéülőke-szindróma, csak ritkább. Itt egyet biztosan állíthatunk, mégpedig, hogy a rózsaszín köd eloszlott, ez az a fázis, amikor minden további konfliktuskerülés okafogyottá válik.
2022. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%

Hú hát ezt ennyiből senki nem fogja tudni megmondani mi a probléma közöttetek.

De ha mindkettőtöknek fontos ez a kapcsolat, le tudtok ülni megbeszélni őszintén ezt.

Ha nem vevő erre, akkor kezdhetsz aggódni. Akkor ott vagy másik nő van, vagy már csak szimplán nem szeret téged a párod. 😔

2022. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%
Ertelmezhetetlen szamomra a ragaszkodasod oka. Ez az ember nem szeret teged, akkor lenne a legboldogabb, ha talalnal magadnak valami rendszeres programot, amiben neki nem kene reszt venni. Akkor jo neki, amikor te nem vagy ott. Jelenleg ez tunik az egyetlen oromforrasanak. Ezert kell elfelejteni azokat, akik utaljak a vilagot, megrekednek es valtoztatni keptelenek. Mar olyan szintre sullyedt, hogy mar az is idegesiti, hogy levegot veszel. Innen nincs visszaut, ez mar a pokol. Menekulni kell.
2022. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem sem szeret már és az agyára mész sajnos.

Az, hogy kifakad arra utal, hogy más van-e a képben teljesen mindegy, a lényeg, hogy nem szerelmes már.

Szakíts vele, jobban jársz egyedül (egy ideig), mint egy olyan pasival, akinek egy nyűg vagy.

2022. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj neki teret adni.
2022. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
14%
De miért hangüzenetet küldesz?
2022. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy megcsal, a viselkedéséből teljesen egyértelmű, mi a helyzet. Nem szeret már, így minden olyan dolog ami eddig ugyan idegesítette, de elviselte benned (pl. a ragaszkodásod ami fojtogatja, stb) az most átkerült az elviselhetetlen kategóriába.

Az érzelmi világa elég sivár, nem kommunikál veled rendesen, lefogadom pontosan ő se tudja, mi a baja, de egy biztos - téged már nem szeret, nem tisztel, nem kíván, nem akar az életébe. Változhat még, de nem melletted.

Ha lenne minimális eszed és még annál is kevesebb önbecsülésed, nem tapadnál (aminek látod az eredményét) hanem fognád és lezárnád ezt a szart.

2022. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
41%

Lepontozhattok, de én sok embert ismerek, akiknek reggel csend kell, amíg bebootol az agyuk, nem valami hiperaktív Mancika, aki ugrál meg beszél.


A hangüzenetben meg van valami nem pszichológiai értelemben vett nárcizmus, hogy nem szöveges üzenetet küldök, amit gyorsan elolvasol, hanem követelem a teljes figyelmedet, amíg pofázok.

2022. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem párkapcsolat, hanem éldegéltek egymás mellett, miközben egyikotok se boldog. Hogyha ez a kapcsolat korábban jó volt és mindketten szeretnétek javítani rajta, akkor megér egy próbát, másképp szakítanék.
2022. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%
Már nem szeret, csak gyáva szakítani és azt akarja kiprovokálni, hogy te szakíts.
2022. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!