Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldható fel a Madonna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldható fel a Madonna komplexus a páromban? Amikor az ágyban r.bancnak is lát, de szerelmes is és a kettő nem fér neki össze, és idegbeteg ettől?

Figyelt kérdés

A madonna komplexus visszavezetheto az öidupsz komplexusra amikor a fiugyermekek leválnak az anyjukról, tehát szeretik az anyát, aki nő, de szexuálisan megtagadják. Igy gyakorta a nőket 2 csoportra osztják magukban a szexualitást, erotikát alkalmikat megtestesítő nőkre es akiket szeretnek, hazavisznek feleségnek, aki esetleg anyává is válik tőlük.


És a kettőt nem tudják magukban összerakni a komplexusosak. A páromban ráadásul elég súlyos ez a komplexus.

A szexhez izgatja őket a r.banckodás, de a feleség legyen hű és szent és nem egy r.banc ugyanakkor.


Páromnak szex közben is vannak ez miatt féltékenységi rohamai. Mikor izgatónak tart, olyankor úgy gondolja, hogy minden f szt imádnék, imádok a spermában úszni, r.banc vagyok, akkor biztos hűtlen is, és ahogy izgatónak szexinek r.bancosnak tart, egyszerre jön neki az is hogy biztos csalom, mert a r.bancok nem hűek, vagy másokról fantáziálok és elkapja az ideg.


Egyértelműen Madonna komplexusa van, amiről csak azt írják, hogy az ez miatti feszültséget kéne megszüntetni. Tanulniuk kéne az ilyeneknek hogy a párjukban egyszerre látják a hű anyát is de a szexualitást erotikát izgalmat is.


Viszont az anyáról leválási folyamat miatt ez náluk külön lapon kell legyen(külön a szeretet és külön a szexuális inger a nő felé) és így maradnak.


Kezelhető, vagy szakítás?



#Madonna komplexus
2022. dec. 7. 07:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Egyik tünete a számos más tünet mellett (pl az anyák nem nők, vagy a sok megcsalás is, vagy jogy alkalmi oartnernek tudják azt tekinteni akikkel szexelnek sokesetben másnak meg nem, stb)

Szinte minden visszavezethető az eredendő komplexusokra gyerekkorbol.



(Mellesleg még a potenciazavarok is )

2022. dec. 7. 13:34
 22/52 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, egyébként te pszichológus vagy és praktizálsz is, a párod meg hozzád jár terápiába, vagy hogyan sikerült felállítanod a diagnózist?
2022. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
96%

Főleg régen, illetve konzervatívabb közegekben volt gyakori (avagy a drága férj k.rvázni járt, mert nehogy már az asszony szopja a farkát a szájával, amivel aztán később a gyerekeit csókolja), de ma sem ritkaság, sőt az egész társadalomban valamelyest jelen van: ma is elég sokakban benne van, hogy aki azt akarja, hogy komoly embernek tartsák, annak a hálószobán kívül kerülje, hogy szexinek tartsák.

Elég nehéz vele mit kezdeni, de ha ő is akar tenni ellene, akkor a szakemberen túl szerintem talán olyasmivel lehet változást elérni, ha a komplexusos illető minél több ellenpéldát lát olyan nőkre, akik szexuálisak is, de felelős szülők is.

2022. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

22.

Ott áll fehéren feketén hogy ágyban amikor fel van izgatva tőlem és szexuális vonzerőt lát azzal párhuzamban jön a féltékenység is és ellentmondás keletkezik az agyában, mert nem fér össze a Madonna komplexus elv alapján sem az Anyaság (hű feleség, VAGY szerelem), a "mocskos" szexszel.


Egyszerre izgul is rám, és egyszerre taszítana is el.

Meg a 12 es kommentelő és ahogy latom sokan mások is értik ezt a komplexust. Meg ott a google is hozzá!

2022. dec. 7. 15:25
 25/52 A kérdező kommentje:

A férfi agyban vagy r.banc vki vagy szolid hű feleség asszony és anya.

Lsd a gyerekes anyák gyakorta nem is számítanak nőnek sem, sok férfi szemében. Ez is innen ered. Az Öidipusz és Madonna komplexusbol aminem másik tünete a nők targyiasítása is.

Van aki ürítőlyuk es van aki feleség.

A kettő az agyukban egymásnak ellentmond.


Ahhoz képest hogy engem ennek a feloldása érdekel, le kellett ragadnom csak a fogalmak tisztázásánál.

2022. dec. 7. 15:30
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt neked feloldani, nem a pszichológusa akarsz lenni. Gondolom, nem egy értelmi és érzelmi fejlődés közepén tartó tizenéves a pasi. Felnőtt embert ilyen szinten nem fogsz tudni megváltoztatni. Akkor se, ha a fejeden pörögsz kínodban.

Az meg nem piszkálódás, hogy keress fel egy pszichológust te is, hanem egy baráti jótanács. Egyáltalán nem normális és nem egészséges az se, hogy ilyen beteg lelkű férfi vonz, és az is kóros, ha ennyire erőszakosan meg akarod változtatni. Ez a "majd én megváltoztatom" a legnagyobb női ostobaság, ami csak létezik, és örök garancia a kapcsolati kudarcra.

De természetesen azt csinálsz, amit akarsz, mindenkinek joga van elcseszni a saját életét.

2022. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézéstt hogy kérdezni mertem a madonna komolexus feloldásárol.

Úgy nez ki itt meg van szabva mirol lehet kerdezni mirol nem.


Vannak akik addig jutnak csak el hogy gyerekkel elhagyják megcsalják válás. Es eddig terjed az agyuk és gondolkodásuk csak, meg az önvádig, hogy biztos benne a hiba.

Aki meg gondolkodni mer a háttérproblémákrol el van küldve pszichologushoz.


Van ilyen jellegű különbség emberekben munkában is. Egyik megcsinálja amit mondanak és kész. De egy másik gondolkodik mit hogyan lenne értelmes, koltséghatékony, praktikus piacképes.

Az utóbbit hordja el az előbbi rendszerint.


Tehát ez is egy ilyen alja szintű válasz volt 26. amit ugy a gyk tól lehet várni sajnos.

De én meg mindig reménykedek itt értelemben:D

2022. dec. 7. 16:49
 28/52 anonim ***** válasza:
72%

Aha. Tehát ha a fekete farmerre rámegy a hypo és negkérdezem, hogy mivel lehet kimosni a nadrágból, hogy újra fekete legyen, akkor az a teljesen hülye, aki leírja, hogy semmivel, ecetes olló és puszi.


De akkor írok neked tetsző választ is: szexhez öltözz be, vegyél szexi cuccokat, parókát, változtasd el a hangod, esetleg hordj maszkot, és nevezzen Viviennek. Szex után meg zuhany, nyakig zárt pizsama, szoptatós melltartó. Így megkapja a kettős énje a ribit és a szűzanyát is. Beidomítod, hogy csak Vivike szokott dugni. Te meg zsákruhában jársz utcára, fejre nyalt konytban, nehogy nőnek látszódj.

Utána persze el fog hagyni a retekbe, mert ciki veled utcára menni, de az már nem probléma.

2022. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Engem kicsit zavar az hogy az ágyban féltékeny.

Lehet mást nem hatna meg hanem váltogatja a partnereit mint más a fehérneműit, én azért nem ez vagyok.

2022. dec. 7. 18:02
 30/52 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy nem kispályás defekt. Szakember segíthet, más nem. Mondjuk a zagyva írásai alapján a kérdezőre is ráférne, legyen valóban nő vagy csak egy unatkozó troll.

Én nem vagyok se pszichológus, se pszichiáter, se elmegyógyász, se párkapcsolati coach, se megmentő szindrómás mártír típus, úgyhogy a problémás pasasok egyszerűen repültek az életemből. Nekem is csak egy van, nem idiótákkal akarom eltölteni.

2022. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!