Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldható fel a Madonna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldható fel a Madonna komplexus a páromban? Amikor az ágyban r.bancnak is lát, de szerelmes is és a kettő nem fér neki össze, és idegbeteg ettől?

Figyelt kérdés

A madonna komplexus visszavezetheto az öidupsz komplexusra amikor a fiugyermekek leválnak az anyjukról, tehát szeretik az anyát, aki nő, de szexuálisan megtagadják. Igy gyakorta a nőket 2 csoportra osztják magukban a szexualitást, erotikát alkalmikat megtestesítő nőkre es akiket szeretnek, hazavisznek feleségnek, aki esetleg anyává is válik tőlük.


És a kettőt nem tudják magukban összerakni a komplexusosak. A páromban ráadásul elég súlyos ez a komplexus.

A szexhez izgatja őket a r.banckodás, de a feleség legyen hű és szent és nem egy r.banc ugyanakkor.


Páromnak szex közben is vannak ez miatt féltékenységi rohamai. Mikor izgatónak tart, olyankor úgy gondolja, hogy minden f szt imádnék, imádok a spermában úszni, r.banc vagyok, akkor biztos hűtlen is, és ahogy izgatónak szexinek r.bancosnak tart, egyszerre jön neki az is hogy biztos csalom, mert a r.bancok nem hűek, vagy másokról fantáziálok és elkapja az ideg.


Egyértelműen Madonna komplexusa van, amiről csak azt írják, hogy az ez miatti feszültséget kéne megszüntetni. Tanulniuk kéne az ilyeneknek hogy a párjukban egyszerre látják a hű anyát is de a szexualitást erotikát izgalmat is.


Viszont az anyáról leválási folyamat miatt ez náluk külön lapon kell legyen(külön a szeretet és külön a szexuális inger a nő felé) és így maradnak.


Kezelhető, vagy szakítás?



#Madonna komplexus
2022. dec. 7. 07:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

38 úgy ertettem hogy a pasik javarésze alkalmira fut, vag, hutlen, vagy családelhagyók vagy megunják a párjukat, nekik külön nehezukre esik a hűség is.


Ezt szerintem nem is irná férfi a férfirol. Be nem vallanák maguknak.

2022. dec. 7. 18:56
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

41: Szerintem ez nem igaz, férfiak és nők között is vannak ilyenek, így ezek a negatív tulajdonságok emberekre vonatkoznak, nem egy külön nemre.


Hogyha nékem fontos a hűség, komoly kapcsolat, akkor nem kezdek olyannal, akinek nem az. Úgy látom ez nálatok is kiderült, mégse fogadod el, hanem meg szeretnéd változtatni. Szerintem nem fogod tudni, mert ezek alap értékrendek, olyan, mintha azt várnád el tőle, hogy holnaptól ne 180 centi magas legyen, hanem 170.


Persze te tudod, milyen lehetőségeid vannak az életben és szintén te tudod, hogy tudsz nála jobbat találni, avagy sem. Hogyha nem tudsz, viszont tűrnöd kell és életed végéig el leszel nyomva, nem azt kapod tőle amire szükséged van. Én inkább egyedül lennék mint olyan személlyel, aki megkeseríti az életem, de nem vagyunk egyformák. :)

2022. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

De náluk külön lap a szex erotika és szerelem. Ha meg anyasággal is spékelt, még nagyobb az ellentmondás bennük.

Ez nagyon sokminden gyökere sajnos. Az olyan elveknek is hogy a pasik magszórásra lennének teremve, mikozben a nők egytől (egy pár ferfitol)szülhetnek csak, egy ferfi meg kb a fold osszes nőjét teherbe tudná vágni.


A férfi női kulönbségek nagyon élesek, hiába húznák a nőkre is a hűtlenségi hajlandóságot a férfiakéval egy szintre.


Az én motiváciom nem a mártirkodás megváltoztatás, hanem az hogy ne féltékenykedjen szex kozben. Atzol hogy r.bancnak lát, tudnia kéne hogy amit lát az más. Hogy de nem vagyok az amikor az vagyok Neki:)

2022. dec. 7. 19:22
 44/52 A kérdező kommentje:
*nem a megmentés,
2022. dec. 7. 19:23
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a hagymázas szövegek? Szerintem te az ingyenprostis troll vagy. Évek óta írod ezeket a fantáziákat nőnek kiadva magad. Már a kérdésben írt "spermában úszom"-ból rájöhettem volna, illetve a r.bancozásból hogy minden mondatban benne van 🤦
2022. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Melyiket gondolod fantázia résznek? Az alap az hogy a párom féltékeny szex közben.

Es azon kívül hogy visszafogja magát, próbálja nem mondani, próbál nem rámenni a témára, próbál nyugodt maradni, tehát azon kívül hogy magával küzd, engem érdekelne hogyan lehetne ezt belőle kiirtani, hogy ne idegeskedjen már.

A madonna komplexusra nemrég találtam rá. Nem volt még ilyenről se kérdésem. És nem is akartam kérdezni erről, csak nem találok elég infót róla.

A spermában úszni kifejezésre nem találtam semmi értelmeset. Ejakulátumos lenni? Vagy hogy írjam?

2022. dec. 7. 19:59
 47/52 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha nincs elég szókincsem az ilyenek kifejezésére. Ez is gyk elvárás valszeg
2022. dec. 7. 20:04
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Hány kifogást keresel még a pszichopata palidnak? Kezdjük ott, hogy már ezerszer leírtad, hogy minden más helyzetben is "féltékeny", nem csak az ágyban, szóval már ott megbukik az agymenésed. Másrészt azt mivel magyarázod, hogy egy csomó pasi tök jól tud szexelni a párjával/gyermekei anyjával is, nem csap féltékenységi hisztit se? Nekik talán nem volt anyjuk?

Amúgy ma én is csalódtam a gyikben. Tényleg nem ismeritek fel a 8ezer kérdéses mentális beteg kérdezőt? Nagyon nagy bajok vannak a fejében. Az övében. A beteg pasija, (aki amúgy minden másnap az exe, véglegesen csak azért nem, mert a mindenkinél okosabb kérdezőnk fosik tőle,) már csak hab a tortán.

2022. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Más pasikat nem zavarja az sem ha a oárjuk más pasival is van veluk az ágyban.

Na az hogy lehet? Ez kb ilyen kérdés volt. Nem kötődnek annyira a párjukhoz. Talán az anyjukhoz sem kötődtek. Lehet teljesen más a fogalmuk arrol is, mi az szeretni.


Egy anya-gyerek kapcsolat is lehet többféle. Komolex az egész.


Mentális beteg meg te vagy. Betegesen húzol rá mindenkire mindent, notorius vagy.

2022. dec. 7. 20:13
 50/52 anonim ***** válasza:
37%

"Hát, ha én nem akarnám hogy a férjem nyaljon mert fúj, ezzel a szájjal puszilgatja a gyereket, ezért inkább mással csináltatnám, nem lennék normális. Hogy tudatában lennék-e ennek azt nem tudom, nem tudom mit gondol magáról egy elmebeteg, de vélhetően azt hogy normális és ez így jó :D

Gusztustalan ez az egész. Örülök hogy ilyen barom férfit nem sodort soha az utamba a jósors. Úgy rúgnám ki azonnal a r.banc-madonnás hülyeségeivel együtt hogy a lába nem érné a földet :)"

Nyilván ez a "nem orálozunk, mert a gyerekek miatt fúj", ez mai mércével egy nagyon drasztikus szint

de ez a r.banc-madonnás dolog kisebb mértékben manapság is sok férfiben jelen van, sokan gyorsabban felizgulnak egy bevállalós szexi r.banctól (vagy attól, ha a párjuk a szex idejére megtestesít egy ilyen nőt), mint egy kedves szimpatikus szeretnivaló visszafogott komoly nőtől.

2022. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!