Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mutasson be a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mutasson be a párom a volt feleségének? Eddig ha mentünk a gyerekért akkor a kocsiból láttam a az anyukát, de a párom mondta hogy biccentsek neki úgy köszönjek, majd egyszer szeretnék bemutatkozni hogy kiszállok a kocsiból,

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, ez még korai lenne, vagy köszönjek neki ha legközelebb megyünk és mutatkozzak be? Ők már 6 éve elváltak, szerintem illene ha bemutatkoznék de nem tudom, vagy csak üljek ott mindig a kocsiba?

2022. dec. 13. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%

En lennek az exfeleseg, csunyan valtunk, de ugy csinalunk exemmel mintha minden ok lett volna, a gyerek miatt. Nagyon fura lenne ha vemutatkozna a no mert csak en tudnam milyen az exem valodi termeszete:

Pl. Kozolte hogy en utanam csak 10 evvel fiatalabb gyerektelen no johet szoba mert a korombeliek rondak meg nem tartsa mas kolyket. Rasszista is, himsoviniszta stb. Nem is mondom miket csinalt, mert meg a rokonaim se hittek nekem, kivulrol annyira egy ma szuletett barany. Sajnalnam a not, bar az is igaz, hogy lehet vele mas lesz,mert mast hoz ki belole. Zsak a foltjat ahogy mondjak.

2022. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!