Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Exes téma

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Exes téma

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk együtt a párommal, és nemrég derült ki(magától mondta el egyébként) hogy beszél az exevel. 2 éve szakítottak, azóta is tartják a kapcsolatot kb heti rendszeresseggel. 7 évig voltak együtt, tehát egy elég hosszú ideig.

Együtt nőttek fel, mindkettőjüknek az első komoly kapcsolata. Állítása szerint már a végén is csak barátként tekintettek egymásra, nem volt köztük érzelem.

Azt mondta, ha szeretném megmutatja a beszélgetéseiket,nincs semmi titkolnivaloja, csak hétköznapi dolgokról szoktak beszelni.

Én inkább nem szeretném látni.

Amikor elmondta, hogy még van köztük kommunikáció,nekem ez nem tetszett, és hangot is adtam neki, hogy szerintem ez nem egy normális és egészséges dolog.

Az volt a válasza, hogy tisztában van vele, és ezentúl nem beszélnek akkor, ha engem zavar. Most a napokban újra felhozta a témát,elmondta hogy beszélt a csajjal, es hogy az a megállapodásuk, hogy egy hónapban egyszer beszélnek egeszen addig, amíg a lánynak nem lesz párkapcsolata. Elvileg nincsenek barátai, es nem tudja kivel megbeszélni a dolgait.

En szinten egy 7 éves kapcsolatból léptem ki egy évvel ezelőtt, mi is sokáig beszéltünk még utána,de amióta komolyra fordultak a dolgok a párommal már egyáltalán nem.

Szerintem nem lehet teljes mértékben jelen lenni egy kapcsolatban úgy,ha még félig a régiben vagy.

Nektek mi a véleményetek erről?

Kicsit szemétnek erzem magam,hogy jövök en akit ismer pár hónapja,es meg akarom szakítani köztük a kapcsolatot, mert pontosan tudom, hogy miről is van szó,es milyen koteleket is jelent egy nagyon hosszú ideig tartó első szerelem de bizonytalan vagyok. Az az érzés van bennem,hogy mégis hogy jövök en ehhez? De mindeközben meg tudom,hogy ez hülyeség, hiszen velem van együtt, tehát igen is jogom van hozza, ha engem zavar, és velem akar lenni.

Tartok tőle,hogy itt bizony még vannak érzelmek, es ezért nem tudják egymást elengedni.

Ezt leszámítva minden rendben van köztünk. Tudom, hogy fontos vagyok neki,es kezd megszeretni,mondja,es érezteti is.

Nektek mi erről a véleményetek?

Várjak még, vagy mondjam el, hogy nem szeretném, hogy beszéljenek?

25 évesek vagyunk


2022. dec. 14. 12:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Ha barátok akkor hülye ha meg akarja szakítani a kapcsolatot más miatt. Nekem ez a véleményem
2022. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Szerinted ha valakibe hosszú éveken keresztül szerelmes vagy, az utána lehet a barátod?
2022. dec. 14. 12:10
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Persze. Én is barát maradtam vele. Ehhez az kell hogy mindketten lezarjatok magatokban
2022. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
27%
Azt hozza teszem hogy ha belement akkor nem hiszem hogy barátok 😅 vagy elég szép barát az ilyen…
2022. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%

Az hogy ne te akard megmondani neki hogy mi egészséges.

Ja és még az is a véleményem, hogy nem jár veled túl jól.

2022. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Szuper, örülök hogy ennyiből sikerült ezt leszűrnöd😄
2022. dec. 14. 12:21
 7/34 anonim ***** válasza:
59%
Erre nincsen jó válasz. A csajnak majd biztos lesz kapcsolata, azt akkor nem fog annyit foglalkozni a pároddal. Majd megoldódik, veszekedni felesleges emiatt, ne gyötörd magadat ezzel, és a párodat se.
2022. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mert te akarod megmondani mi egészséges és mi nem, ez nem egy egyenrangú kapcsolatnak tűnik, ahol ő is elmondhatja a véleményét, hanem van a tiéd, és az övé nem számít.
2022. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Jesszusom ember😄

Elmondtam a véleményemet,amivel egyébként egyetértett. Vagy csendben kellett volna maradnom? Ez nem egyenlő azzal, hogy ez egy egyoldalú kapcsolat lenne,amiben megmondom mi a helyes és mi nem.

Nem ultimátumot adtam neki, hogy vagy én, vagy az exe,pontosan erről beszélek, hogy ilyet nem szeretnék megtenni.

2022. dec. 14. 12:29
 10/34 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudsz megváltozni, te ilyen vagy. Ha csendben maradsz, még rosszabb, akkor még hazudsz is. Csak mondd el neki mindenről a véleményed minél hamarabb, hogy tudjon dönteni hogy kell e ez neki vagy nem. Mert a te véleményed nem fog változni úgysem.

"ez nem egy normális és egészséges dolog.(amit ő csinál)"

Ezt amúgy a párodra mondtad :)

Jobb lenne neki nélküled.

2022. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!