Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt látom hogy valakire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt látom hogy valakire vagy tapadnak a nők valakit meg le se sz. Rnak ez a két véglet van a 2 közt nincs átmenet . Mért van ez?

Figyelt kérdés
én 20 vagyok és soha nem volt egy nőm se de mondjuk olyan haverom se volt soha aki lány lenne és buliba se jártam csak vidéken .lehet ezért nem volt nőm mondjuk nekem tömény ember undorom is van meg paranoiám
2010. okt. 1. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Oké.
2010. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
rendben van.
2010. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

mondhatnám én is , hogy jólvan, de nem teszem .


Tájékoztatlak, hogy van a kettő közt átmenet, az hogy neked miért nincs barátnőd , szépen ki is fejtetted, íme :


"lehet ezért nem volt nőm mondjuk nekem tömény ember undorom is van meg paranoiám"

2010. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Van átmenet.


Te későn érő típus lehetsz.


A nők nagyon jól tudják, mi kell nekik, és megvannak a megfelelő detektoraik is ehhez. Fejlessz ki olyan tulajdonságokat, amik kellenek azoknak a nőknek, akiket te szeretnél meghódítani! A többi automatikus. :)

2010. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

én nem vagyok későn érő vidéki vagyok itt mindenki utál pestre nem megyek bulizni nincs kivel én pont kora érett voltam de nem tudtam kivel lelki beteg lettem ez miatt.

most meg egy paranoiás idegbeteg a vgyok minden szutyoknajk van nőlje nekem nincs és megőrülök pedig én jól nézek ki csak egy mogorva agressziv vagyok de kelllll márrr egy büdös kis k...va mert ahalálra verek valakit

2010. okt. 1. 14:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Későn érő vagy. Most már biztos.
2010. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
lol:D komoly.
2010. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mi van anyád megdöglöt rákba vagy mi van veled össze szakadt csoró gyádat lolozd
2010. okt. 1. 15:17
 9/19 A kérdező kommentje:

bocsi előbb ideges letem :S

de miből tudjátok hogy későn érő avgyok mért a sok komolytalan pasi aki löki a dumát és nője van at akkor mi atz az érett vagy mi??????????????????

2010. okt. 1. 15:19
 10/19 anonim ***** válasza:
aztak*rva szakadok mekkora szánalom vagy :D
2010. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!