Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival aki nagyon helyes, tapadnak rá a csajok, mindenkivel flörtöl, de engem szeret?

Figyelt kérdés

állandóan bizonygatja, hogy mennyire szeret, de csak szavakban, ha más lány ott van, akkor azzal foglalkozik és nála ez nem is tudatos, nem tud rajta változtatni, mert észre sem veszi magát. minden haveri körben lesz valaki "kedvence" akárhova megyünk, nyaralni, vagy moziba, vagy bármi.

ééés össze akar velem költözni stb.

nekem folyamatosan nincs mellette önbizalmam, és rossz látni, ahogy nyomulnak a csajok, akiket egyáltalán nem olt le, csak kedvesen visszamosolyog, érdeklődik.

tulajdonképpen nincs megcsalás meg semmi, de mindig ilyeneket kapok, ami zavar.

ti mit tennétek a helyemben, hogyan gondolkodnátok? csak engem zavar ez?


2010. dec. 10. 09:02
 1/8 A kérdező kommentje:

kiegészítés:

27-31 évesek vagyunk 1,5 éve együtt

és ő mindig ilyen volt

csak nem tudom lehet e ilyennel komolyan tervezni

2010. dec. 10. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes ember lehet..... nehéz helyzet az biztos, látszik, hogy férfiból van, de ha úgy ismered, hogy hűséges típus akkor szerintem mehet vele a dolog és sajna le kell nyelni az ilyent vagy esetleg te is "oldódj" fel a társaságokban és ne csak vele foglalkozz bár úgy meg érdekes lenne kapcsolatotok, de kitudja mit lát majd meg :)
2010. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy járnék, figyelj örülj hogy egy ilyen jó pasid van, igazából én örülnék és letojnám magasról mit csinálnam, egyik ismerősnő is olyan, mint egy kacsalány és a pasija olyan helyes hogy még olivier martinez is elfuthat messzire, mindketten civilek, és még a csaj csalta meg a pasit. ami fontos hogy ne érezze rajtad az aggodalmat, te csak tojd le hogy mit csinál, amíg veled jár úgyis téged szeret, és úgyis szakítani fog veled nyíltan, ha már nem kellesz neki, ha már nem szeret. szép a külseje nyílván szeret flörtölni, szereti bolondítani a lányokat, kiváncsi arra hogy még vonzó - e, szerintem ez természetes, jópasiknál így megy ez. mi másért járna veled, ha nem szerelemből vonzalomból, azokat csak NÉZI veled meg JÁR, Szexel, stb. Szóval felesleges önmagadat ostorozni, mert csak jobban fogja látni rajtad ha idegesít és csakazért is többekkel fog flörtölni.
2010. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyen nem kéne. ha szeretne,nem alázna meg lépten-nyomon azzal,h csajozik. az meg h nem csal meg hááát.. ne fogadj rá sztem. nem bántás,de tényleg ilyen férjet akarsz és a gyerekeidnek ilyen apát majd? h azt lássák h így bánik veled,h a fiaidnak azt a példát mutassa h ilyen egy férfi? h a lányaid azt tanulják,a nő mindet eltűrjön?


ha komolyan foglalkozol vele,és hosszú távra terveznél,nem árt ezeken elgondolkodni.


ha már most zavar,később sem lesz jobb.


sztem keresd meg azt aki csak téged szeret. ez nem igazi szerelem,az nem ilyen.


ott egymásra figyeltek,vigyáztok a kapcsolatra,ott ilyen nem létezik.

2010. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én amikor olvastam a kérdést, azt hittem, hogy vagytok vagy 15-16 évesek.Elég durva, hogy már 30 körül jártok.Nekem nem kéne ez a pasi.
2010. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, hát még mindig nem tudom, mit érezzek/gondoljak

pl járok egy tanfolyamra is, ahol a tanár egy helyes pasi, amolyan szépfiú és ő is minden csajjal flörtöl a tanfolyamon és nem tudom lennék e a felesége helyében......


azt tudom, hogy amikor ilyen történik velünk, hogy (egy havernő és ő)=boldogság; én egész nap olyan lehangolt leszek, a társaságban megszólalni sincs kedvem, mert hiába "csicseregnék", ez szabályosan verseny lenne a saját barátom figyelméért egy havernővel szemben :(


azt tudom, hogy ezek olyan rossz pillanatok, hogy csak gyűlnek gyűlnek és amikor nincs is velem, akkor is eszembe jut már és szomorkodom, ahogy most is.


tehát valahogy nem érzem, hogy én hozzá tartoznék.

olyan mintha csak egy "befogadott" bnő lennék, annak ellenére, hogy lehozná a csillagokat nekem, de csak szavakban.a tetteiben egyáltalán nem ezt látom.

2010. dec. 10. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi történt? :) Hogy alakultak a dolgok? :D
2011. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sok-sok idő múlva, megbeszélések, veszekedések után eljutottunk oda, hogy figyel magára, hogy ez nekem rosszul esik, viszont, attól még figyel a környező nőneműekre is...


ami változott:

a szabadidőnk le lett szűkítve

nem járunk olyan helyekre, ami "kockázatos"

pl strand helyett folyópartokon vagyunk

bulik helyett inkább házibuliban vagyunk, azt is csak szilveszterkor

kerüli azokat a helyzeteket, amikor kettesben maradna egy havernővel(pl egy srác, mondta neki, hogy vigye el a bnőjét valahova, a párom elutasította, vmi kifogással)

persze én sem ülhetek be egy srácnak sem a kocsijába..

stb stb.


szóval védjük magát a kapcsolatot.



mert ő meg amúgy nagyon egy féltékeny típus, örül is mindezeknek...



de azért még mindig nem merek össze költözni vele....


köszi az érdeklődést

2011. aug. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!