Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen ?

Figyelt kérdés

A barátomnak két facebook van ,egy céges és egy privát

Mi utóbbin írunk és ma üzleti úton van .

Írtam neki megérkezett-e már ,minden rendben van-e,elolvasta nem irt vissza

Aztán látom az üzleti profilon fent van már vagy 10 perce és oda írtam neki hogy minden rendben irt hogy meg úton van és itt sok az üzleti teendő azért van itt fent

Az ok de ha ezekre tud válaszolni akkor nekem a másikra előtte miért nem tudott irni annyit hogy okes minden vagy bármi !?

És ilyenkor tör ki belőlem az ideg és sírni tudnék hogy ennyit nem erek neki hogy írjon nem szeret stb !

Miért vagyok ilyen?

Gyűlölöm hogy ilyen vagyok

Elkap az ideg és semmi ésszerű magyarázatot nem találok és szívem szerint ilyenkor úgy de úgy leosztanàm hogy miért teszi ezt


2022. dec. 17. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Látja nem ír vissza aztán az üzletin elérhető és tesz rád magasról. Kell ezen mit magyarázni?
2022. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Mert önbizalomhiányban szenvedsz, sérelmek értek a múltban, szerethianyos vagy és ezen változtatni kell.

Munka miatt ment, munkával foglalkozik.

Ha lesz ideje ír, de ha ezt fogod csinálni továbbra is szépen a kukában landolsz, úgyhogy vegyél vissza akármilyen nehéz.

Ő nem ad okot bizonytalanságra, akkor ne kreálj, mert romboló hatással van a kapcsolatra.

2022. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hat nem igazán de azt hittem megint én vagyok a hülye …de ezek szerint reálisan látom

Ha az üzletin tud írni másnak akkor nekem annyit miért nem hogy minden ok ?

2022. dec. 17. 20:13
 4/17 A kérdező kommentje:

2

Igen minden igaz rám amit leírtál

És ezen hogy tudok változtatni ?

Tudom hogy nem jo ezért tényleg küldtem egy kedves kis hangüzenetet hogy a másikon ha olvastad egy ok vagy egy like is eleg lett volna hogy tudjam minden ok

Nagyon rezeg a léc miattam …nem szeretném elveszíteni mert nagyon értékes ember akiről mindig is álmodoztam

Nagyon szeretnek megváltozni !!

2022. dec. 17. 20:21
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Pszichológus, terápia? Önismereti könyvek, meditáció?

Hobbik, barátok?

Millió lehetőség, csak rajtad múlik.

2022. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

El fogod veszíteni. Ezt a lelkiállapotot, személyiséget nem egy két hét, hónap alatt fogod megváltoztatni. Hosszú évek kemény munkája, ha ilyen kialakult jellem után egészségesen akarsz működni az emberi kapcsolatokban.

Tudsz olvasni pszichológiai témájú könyveket, nézhetsz videókat, podcasteket, amivel jobban megértheted a viselkedésed miértjeit és utána sok gyakorlással lehet máshogy működni tovább. Vannak különböző önismereti vagy terápiás csoportok, lehet menni pszichológushoz, mert szenvedsz.

Nem mindenki ilyen kétségbeesett, nem kell elfogadnod, hogy te ilyen vagy, kész, folyton pánikolni fogsz, ha valaki szerinted nem törődik veled, nem ír neked 1-2 óráig...

A párodnak megvan a saját élete, dolgozik, elfoglalt, fárasztó dolog... Ír, amikor akar. Minden bizonnyal neki nem prioritás, hogy rögtön tájékoztasson. Régen csak leveleztek az emberek, és nem feltétlenül stresszeltek rá, ha 1 napig nem hallanak a másik felől.

Ha neked nem tetszik, ahogy bánik veled, lehet róla beszélni vele, ha hosszútávon rosszul érzed magad azzal, amit ő ad, lehet keresni jobbat.

2022. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6

Nagyon szépen köszönöm !

Pont ezaz hogy neki normál esetben csak én létezek se barátai se semmi csak a kis cége ami miatt néha úton van.

Nagyon különleges a kapcsolatunk,jo ideig semmi gond nem volt

Néhány hete vagyok ilyen amit leírtam

És már kezd nagyon elege lenni

Nagyon nagyon vissza fogom magam mert nem szeretném elveszíteni de ezek az érzések jönnek maguktól

De mint írtam ma is kedvesen reagáltam nem úgy mint máskor hogy magyarazok és veszekszem

Nagyon felek ettől az úttól

Nem vagyunk már fiatalok

Házasodni szerettünk volna de már kezd elege lenni tudom

Nagyon szeret de azt mondta a volt barátnője így viselkedett mint én és akkor a szőnyeg alá söpörte a gondokat hogy majd a szeretet mindent megold de nem sikerült és nagyon csúnya vége lett ,válás a gyereket nem láthatta és már már a gyerek nem is akarja látni öt mert anyuka teljesen ellene fordította stb

Meg az anyja nevet is felvette

Na de nagyon elmentünk a témától

Nagyon köszönöm a segítséget

Annyi kérdésem lenne hogy milyen témájú videókat keressek ?

Szeretet hiány ?

( egyébként anyukám nárcisztikus és az ő viselkedését másolom)

2022. dec. 17. 20:45
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom de amikor én elmegyek valahova és megérkezem első dolgom hogy írok vagy válaszolok a páromnak hogy ne aggódjon minden rendben. Elvégre szeretem ez lenne a normális nem az hogy szarok rá és átlépek a cégesre hogy ott írkáljak. Fél perce erre minden embernek van ha nincs akkor az mindent elárul. Szerintem nen a semmitől kezdtél el féltékenykedni. Vagy igen? Nem volt rá semmi ok semmi furcsaság?
2022. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát ezaz hogy annyi hogy minden ok és ennyi

Több nem kell

Okot nem adott hogy féltékeny legyek most is anyuval van úton

A furcsaság annyi hogy a céges profilt kb nem is használta tőlem kérdezte hogy kell törölni aztán most folyton ott lóg de bármikor bele tudok olvasni semmi nincs semmi nő vagy olyan

Csak a főnöke és a könyvelő aki ott ír

Se korlátozott üzenetek se archivált se semmi

A mai napot leszámítva annyit vagyunk külön amíg lemegy a kutyával 5 percre sétálni

Szóval tényleg semmi okot nem ad de ez a mai fura volt…

2022. dec. 17. 21:05
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem ad rá okot, akkor fölösleges ez az egész...
2022. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!