Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se vagyok elég fontos neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyetemisták vagyunk. A barátom orvosin van és ugyebár most van vizsgaidőszak van. Azt mondja, hogy nem igazán akar most velem lenni mert akkor nem tud koncentrálni a tanulásra, viszont a haverjait simán áthívja magához vagy elmegy velük vizipipázni, meccset nézni stb. Szerintetek is az van, hogy már nem szeret? Kérdeztem tőle miért van ez így, azt mondta, hogy én elvonom a figyelmét, a haverjai nem..



2022. dec. 18. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem tervezett veled komolyan és most úgy érzi hogy a nyakára nőttél és valahogy távolabb akar lenni tőled. Vagy nem tudom, ehhez nem elég ennyi infó. Ha viszont ez a helyzet, elég hülyén adja a tudtodra, mert sokkal célravezetőbb lenne ha szemtől szemben megmondaná.
2022. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, állandóan azt hajtotta, hogy én vagyok az igazi, meg 1 hónapja még szeretné ha hozzáköltöznék. Most meg egyáltalán nem is keres. Amúgy 6 hónapja vagyunk együtt.
2022. dec. 18. 09:47
 3/24 anonim ***** válasza:
És mióta nem mond ilyeneket?
2022. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mármint erről az összeköltözős témáról
2022. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igazából kb 3-4 hete felhozta 1-2x h ő szeretné, én mondtam akkor, hogy én még nem, mert nekem korai. Így azóta nem hozta fel, de egészen vizsgaidőszakig állandóan azt hajtotta, hogy aludjak nála stb, most meg kb elküld, hogy ő nem tud miattam tanulni pedig hozzá se szólok. Ja és úgy, hogy dec elején arra kért, hogy ne offoljam vizsgaidőszak alatt, na ő ezt teszi.
2022. dec. 18. 09:51
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Bevágta a hisztit, és onnan tudom hogy ritkán velem is megesik😅

De azért ennyire nem kéne túlzásba esnie, mert nem körülötte forog a világ.

2022. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Pedig a vizsgaidőszak ilyen. Azt mondjuk nem értem, hogy a haverjai hogy férnek bele, de én is bezárkózom vizsgaidőszakban és napi 12-16 órát tanulok. A többiben eszem, alszom, fürdök.

Annyi szerencsém van, hogy a párom is ebben a koliban lakik, tehát az alvás meg az evés közös. Néha egymás mellett tanulunk. De a vizsgaidőszak ilyen. Mindenki máshogy kezelni.

2022. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is reggeltől estig tanulok, nekem is elég lenne ennyi, hogy néha együtt eszünk vagy tanulás után tvzünk, de hát ő át se hív magához.
2022. dec. 18. 10:05
 9/24 anonim válasza:
72%

Én is orvosira járok, és ilyenkor én is teljesen kizárom a páromat, aki szeréncsere nagyon tolerálja ezt, pedig tudom milyen nehéz lehet ez.

Én mondjuk mindenkivel megszakítom szinte a a kapcsolatot, de pl van, hogy elmegyek sétálni vagy bevásárolni, hogy kiszabaduljak kicsit. Lehet neki a barátokkal töltött idő adja meg ezt a kis figyelemelterelő, kikapcsoló érzést. Nem biztos, hogy ez ellened szól, és nem is a fontosságon múlik, talán tényleg elvonod a figyelmét, vagy tudja, hogy ha veled tölt időt, azt nem tudja olyan koordináltan keretek közt tartani, mint egy baráti találkozót.

Szerintem bírd ki ezt a néhány hetet valahogy, utána sokkal jobb lesz ismét együtt lenni.

2022. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Igen, de a mi esetünkben ez annyi szervezést igényel, hogy "éhes vagyok" és 2 perc múlva eszünk 10 perccel később már újra tanulunk. Mintha együtt élnénk.


Ha ez nem lenne, én sem hívnám át. Pedig hosszútávon tervezek vele.

2022. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!