Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párodnak felhozod azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnak felhozod azt, hogy arra gyanakszol megcsal, mi a természetesebb reakció a kérdésre?

Figyelt kérdés
A reakciója a harag volt, egyfolytában támadott, és a vége az volt, hogy szakítani akar. Én csak rákérdeztem, miért viselkedik ilyen furán? Van valakije? Erre letámadott. Én fordított esetben szomorú lettem volna és próbáltam volna magyarázatot adni a viselkedésemre. De ő teljesen máshogy reagált. Lehet mégis igazat mondott? :( 27/N
2022. dec. 18. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez a természetétől, jellemétől függő. Én pl. megkérdezném, hogy miért gondolja, vagy érzi így, mi az ami miatt ez a gyanú felmerült benne. De ez vagyok én és nem csalom meg a férjem. Viszont szerintem ha valaki eljut odáig, hogy megcsalja a másikat, ahhoz azért valamilyen szintű gerinctelenség kell. Mert pl. miért nem próbálja megbeszélni a problémáit, vagy miért nem szakít? Tehát valamennyire gerinctelen, a megcsalás okába most ne menjük bele, de ha gerinctelen és a szemembe hazudik pl. akkor amikor hazajön a szeretőtől, akkor nyilván el akarja titkolni. Ha el akar titkolni valamit, akkor miért válaszolna bárki is őszintén egy megcsalsz-e kérdésre? Ebben én nem látom a logikát, így eleve feleslegesnek tartom a kérdést, pontosan az általad leírt esetleges azonnali támadás, vita miatt. Ha ilyen gyanúm lenne én inkább csendben maradva jobban odafigyelnék dolgokra..
2022. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Én a férjem 50. Születésnapjára meglepetésbulit szerveztem.

Titkolóztam, többet lógtam a telefonon.

Rákérdezett mi ez ? Megcsalsz ? Mondtam dehogy, de ő szentül megvolt győződve, hogy igen.

Addig addig ment a vita, hergellte magát, kiderült ő csal.

Magából indult ki.Ezért volt benne méreg, harag,na meg gyanú !

Nyilván ember ,meg vérmérséklet függő ki hogy reagál.

De többnyire az kiabál kinek a háza ég.

2022. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sosem tudnám megcsalni. A kommunikáció híve, legalábbis eddig ez volt a véleményem róla. Ezért akartam leülni vele megbeszélni. Először kinevetett, utána meg idegbeteg lett mikor jeleztem neki, hogy ez nem vicces. Aztán elkezdett támadni, majd veszekedésbe torkollott a dolog. Mostanában kimaradozik, a létező összes közösségi média felületen lett profilja, kevesebbet foglalkozik velem, alig van közös program. Ha megkérdezem mi lelte akkor azt mondja, hogy fáradt. De sokszor kiderült, hogy nyomkodja a telefonját amíg alszom. Többször felkeltem az éjszaka és láttam, hogy mellettem nyomkodja amíg alszom. Meg ilyesmi.
2022. dec. 18. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is gyanús lenne. A legjobb védekezés a támadás. Ülj le vele még egyszer beszélni. Ha nem megy, akkor meg szakíts. Ez így nem élet. Még ha nem is csinál tényleg semmit, látszólag idegileg tönkre tesz ez téged. Nem ez lenne a cél egy kapcsolatban.
2022. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha szakítani akar ezért, akkor máris ráadnám a kabátot! Nagyon komolyan mondom!
2022. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
#3-as megjegyzésed arra utal, hogy bizony ő csal meg téged, nem fordítva, úgymond magából indul ki.
2022. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

En nő vagyok, én zavartan röhögcséltem. Mármint ártatlanként. Bűnösként pedig nem voltam meggyanúsítva, es amúgyis dzakítas szélen voltunk.


A férfi, tapasztalataim szerint, mindig dühösen reagál, akár bűnös, akár ártatlan.

Talán annyiban van különbség, hogy a bűnös hosszabb ideig látszik mérgesnek, mert pánikol hogy honnan tudod, mennyit tudsz, és kitől, és honnan tudod.

2022. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megcsalt is van valakije.. van akiben nagy haragot tud okozni hogy o maga egy szar ember es faj neki az igazsag..
2022. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!