Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Természetes lelki reakció az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes lelki reakció az, hogy minél több lány utasít el, annál nagyobb lesz az önbizalomhiányom? 27/F

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 13:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ezért nehéz az üzletkötői munka is, pedig látszólag mindenki, aki gyártósoron dolgozik kisujjból kirázná, hiszen csak robotikus szöveget kell mormolnia a telefonba, mégis egy idő után mindenkit felőröl, kivéve aki pszichopata.


Fordítva pedig ezért lesz egoista az, akire már tizenévesen nyomultak a lányok és fogja úgy érezni már egy kedves mosolytól, hogy annál a lánynál is lenne esélye és ez pozitív visszacsatolásként az egész életét magabiztosság fogja varázsolni.

2020. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
27 évesen már lehetne annyi eszed, hogy ez nem ver földhöz. Nyilván rosszul esik, de ebből csak tanulságokat érdemes levonni, nem végleges következtetést.
2020. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Önbizalmad csak rajtad múlik, senki máson, senkit nem hibáztathatsz ha nincs.
2020. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
3 - ez jó nagy baromság. Már gyerek kortól kezdve azt a viselkedést tanulod amit a szüleid mutatnak. Ha neked mindig azt mondják, hogy sz@r vagy, nem értesz semmihez, akkor az önbizalmad is nyilván az egekbe lesz felnőtt korodba nem? Mert csak magadon múlik ... Ezt a szöveget csak a mai divat life coach, influenszerek tolják, akiknek semmi közük a való élethez.
2020. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Az, hogy leszarod ki mit mondott anno, vagy rágódsz rajt, az a Te döntésed.
2020. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cameroon ***** válasza:
0%
Igen, de majd jön az akinek pont te kellesz
2020. szept. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nagyfater ***** válasza:
Igen, természetes. Esetleg át kéne gondolnod a közeledési módszeredet,mert lehet, hogy ott van a hiba. A megjelenés is sokat számít: az öltözködés, tisztaság, beszédstílus. Próbálj rájönni, hogy mi a sorozatos elutasítás oka. Ha van olyan nőismerősöd - akár családtag -, akivel baráti viszonyban vagy, és megbízol benne, akkor kérj tőle tanácsot. Rendbe fog ez jönni, meglátod! :-)
2020. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha lent vagy a padlón, szedj fel valamit magaddal, miközben újra felállsz.

az ember mindig eljut egy olyan pontra, ahonnan már csak javulhat a helyzet. (ezt bélabá mondta a kontrollban)

2020. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Jártam én is így párszor. Amúgy is mindig is utáltam csajozni, és a folyamatos elutasítás nem sokat dobott a helyzeten. Én ismerkedési módszert váltottam. Egy ingyenes netes tanfolyamból megtanultam társkeresőn csajozni :) Röviden a lényeg, kell egy jó profil (jópofa leírás, képek magamról, anyukámmal, egy kutyával... hogy jópofának tűnjek), aztán kell egy jó indító sablon üzenet, amit elküldesz náhányszor 10 csajnak (mondjuk 50-nek, mindnek ugyanazt), majd egy sablon válasz üzenet, annak a néhány csajnak, aki válaszol (ha nagyon ráérzs, írhatsz nekik egyedit is, mert nem fognak sokan válaszolni), majd ha még erre is válaszol valaki, akkor írsz neki egyedi üzenetet, és rögtön (k .rvára rögtön!!) elhívod randira. Én azt hiszem 3 ilyen "kampányt" csináltam végig. Az eredmény 2 feleség lett, a 2.-al még mindig együtt vagyunk. Persze ez már jó 10 éve volt, ezek akkor működtek, én azóta nem csajoztam, lehet változott pár dolog. Nézz utána, hogy most hogy megy ez.
2020. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!