Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy már nem merek a párommal kommunikálni. :( Ha szóvá teszem neki, hogy az életmód amit folytat nekem nagyon nem szimpatikus ( Gyógyszert szed, drogozik, iszik, balhézik, szerencsejátékozik, üzletelget) akkor azt mondja, hogy be akarom csicskítani. Ha meg nem mondom és látja, hogy szomorú vagyok akkor rákérdez mi a baj. Ilyenkor elmondom neki, hogy ezek a dolgok pusztítják őt és ez fáj. Rossz végig nézni. Ilyenkor megígéri befejezi. 3 nap múlva megint befrontinozik és leissza magát. Haverok, buli stb. Tényleg szemét vagyok, hogy ezt nem akarom elfogadni? 23 évesek vagyunk. Mit csinálhatnék még?
2022. dec. 18. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Talán a csicskalét helyett elkezdesz önálló életet élni, nélküle.
2022. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Maradj vele, biztos az a logikus lépés a hülye kérdés után!
2022. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elhagyni nem akarom, akkor még rosszabb lenne az élete. Szeretem őt, van egy jó oldala is.
2022. dec. 18. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy egyutt vele??????

Komolyan mondom, kezdem elhinni az incelnyivákolást....Hogyan ertekelheted magadat annyira alul, hogy egy.ilyen fasszal vagy egyutt???

2022. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
#3 és mi a jó oldala? hogy nem ver el mikor bedrogozik?
2022. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan kezdj el te is inni és drogozni, akkor nem leszel szomorú.

Mást nem tudok írni, ha olyan ostoba vagy, hogy egy ilyen pasival vagy együtt és nem vagy képes elhagyni.

Mire vársz de komolyan?

Hogy megverjen, hogy lopjon, szét adja a cuccaid, mert kell neki a napi adag, vagy arra, hogy 2 gyereked legyen tőle, akik betegen születnek, mert te őt annyira szereted és van jó oldala is.

Tudod, ha létezik is nem fog sokáig tartani, egyre súlyosabb lesz a helyzet mint pl amit felvázoltam.

Egyedül a drogelvono tudna segíteni, de ha ő nem vevő rá akkor annyi, sőt hiába lesz ott hogyha kijon és ugyanúgy neki áll piálni vagy drogozni.

2022. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg. Utána dönts

2022. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

De mit számít neked az ő élete?? Miért vagy ennyire magad ellen???


Az megvan, hogy neked is egy nyamvadt életed van csak?? Tényleg arra pazarlod ezt a néhány Földön töltött évedet, hogy egy ilyen semmirekellőnek leszel a gondozója?? Megteheted, mert hol nem szarom le én?? De azért gondolj bele te is...

2022. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Rosszul tekintesz magadra és a kapcsolatra. El kell menned, és normális férfit kell találnod magadnak, ha meg akarod tudni, milyen a valódi szeretet, törődés, figyelem, egymás támogatása. Fogalmad sincs, milyen az, senki nem mutatta meg neked, ezért gátolod magad. Sokkal, sokkal jobb lehetne neked, ha fejlesztenéd magad, és mernél kikerülni abból a közegből, ami lehúz.
2022. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
sajnáltasd magad továbbra is. Attól biztos minden megoldódik.
2022. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!