Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban igy van, h az embernek csak 1 igazi van az életében?

Figyelt kérdés
Vegyünk pl.engem 27 éves nő vagyok életemben egyszer voltam igazán szerelmes 8évvel ezelött csak a körülmények áldozatai lettünk fiatalok voltunk és amikor én akartam nagyon akkor ö nem volt biztos az érzéseiben amikor meg ő akart akkor meg én.Azóta már én férjhez mentem gyerekenm is van...de soha nem tudtam senkit ugy szeretni mint öt.Az érzések talán kölcsönössek is mert neki még nincs családja és az eltelt 8 év alatt szoktunk találkozni mondjuk évente 2évente egyszer.Egyetlen egy éjszakára...és ennyi.És azt is mind azért mert nyilvánvaló nem tudunk egymástól elszakadni.És az érzelmek mélyen bennem eltemetve megvannak és szerintem benne is.Nem normális dolog ez ez és jövöje sincs a kapcsolatnak...de nekem ö az igazi és félek h tényleg ö az igaz egyetlen szerelmem akit megismertem de elengedtem.És ezzela tudattal kell élnem az életem hátra levö részét h az ö helyét soha nem pótolhatja senki.Érezte ez már valaki?
2010. okt. 1. 15:58
1 2
 1/20 Moszuke ***** válasza:
91%

így van.

és szerintem sokan sose találkoznak az igazival, csak megalkusznak...

lásd: a sok boldogtalan nyomorék felnőttet/szülőt

2010. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazad van és tudom h sokan soha se találkoznak az igazival,de talán az jobb mint aki találkozik és megismerte milyen ez ,és utána sokkal rosszabb.
2010. okt. 1. 16:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak 1 igazi van az életben, nekem eddig volt 2 kapcsolatom, egy 6 éves és egy 3éves. Egyiknél sem éreztem, hogy ő lenne az igazi, de most együtt vagyok vkivel lassan egy éve, és érzem azt a bizonyos érzést, amire igen is azt mondhatom, ő az igazi. Nagyon sajnálom, hogy te úgy érzed, hogy a férjed sosem fogod úgy szeretni mint azt a vkit, de próbáld meg.
2010. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

HÜLYESÉG.


NINCS igazi, EGY SE. Csak különböző kompatibilitási fokok vannak. X-szel jobban összeilletek, Y-nal kevésbé, de Z-vel még X-nél is jobban. Bármennyire is "jó" valaki, mindig kerülhet más, aki még "jobb"; bármennyire is "egy hullámhosszon vagytok" valakivel, mindig lesz, akivel még jobban. Nincs felső határ - nincs tehát igazi sem.


Éppen ezért, ha találsz valakit, akivel jól megvagytok, akkor egyszerűen örüljetek és becsüljétek meg egymást. Mert bár mindig lehet még jobb a következő, mindig lehet rosszabb is. Ez az élet nagy igazsága, ha tetszik, ha nem. :)

2010. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
ott a pont.
2010. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azzal nem értek egyet h nincs igazi,az igaz h mindenkivel más és senkit nem lehet egyformán szeretni,de az ember önmagának nem hazudik érzi azt.Nekem elötte is volt kapcsolatom utána is...és ha ugy is éreztem h szerelmes vagyok..az csak addig tartott amig kinem ismeri egymást az ember ...amugy meg a férjem már nem fogom megszeretni probáltam szerettem is de nem szerelemmel...csak engedtem a nyomásnak ..a biztosat választottam a bizonytalan helyet.Ez egy másik történet..elfogok válni ezt a férjem is tudja és érzi már rég nincs köztünk semmi csak barátság ami megmaradt ugyan is gyermekkorunk óta ismerjük egymást..tehát válás lesz a vége..de nem haraggal.De esélyem a boldogságra már nincs.
2010. okt. 1. 16:28
 8/20 anonim ***** válasza:

ma 16:13-nál a pont. Nincs igazi, ezt csak képzeled. A saját gyengeségedbe estél bele. Az ember önmagának nem hazudik? Csak minden nap. Ma a párkapcsolatok nagyrésze eleve hazugsággal indul. Ez a "jajj hogy viselkedjek", meg a "hogy csókoljam meg, hogy jó legyen" stb mind színjáték. Ma 10-ből 6 házasság 5 éven belüli válással végződik. Az emberek nem tudnak ismerkedni és sokan nem is akarnak. Egy álarc és kész. Aztán jön a "de hát nem így ismertelek meg" szöveg. Csak éppen a másik ilyen volt mindig is, csak nem vetted észre.


Te is beleestél ebbe a hibába. A saját gyengeséged szívod meg, illetve teszed tönkre a gyereked életét. Egy válás tudod milyen rossz egy gyereknek? Tudod mennyire sérül? Nem vagy tisztában ezekkel. Hibáztatlak, de nem vagy egyedül. Eég csak körbenézni a nagyvilágban. Színészek, akik állandóa hangoztatájk, hogy csak komolyan, meg a nagy Ő, aztán elvált gyerekes anyukák.

2010. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Na igen. Sokan még önmaguknak is hazudnak. Én megtaláltam az igazit, akinek én voltam az igazi. Sajnos hagytuk, hogy szétválasszanak minket. Ő elvett egy kedves, aranyos, jo lesz ez nekem lányt, Én hozzámentem egy nagyon szeret engem fiúhoz. eredmény: négy boldogtalan ember. Ha néha ritkán találkozunk, csak ülünk kézen fogva egy padon órákon keresztül. Sajnos ezt elszurtuk :(
2010. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 17:08 egyáltalán nincs igazad több okból sem,igen is van igazi a többség is igy gondolja.A másik pedig az h én nem játszottam meg magam egy kapcsoltban sem olyan voltam mint mmindig elfogadtak jó ha nem ugy is jó.De pont ezért én sem vártam senkitöl h álarcot viseljen.Az elözö kommentemben nem arra értettem jobban fejezem ki magam elmúlt a rózsaszin köd igy jó?Valoszinü te ritka szerncsés vagy és van szerelmed egyetlen egy és azóta is boldogok vagytok...vagy épp ellenkezöleg ha tartod magad ahhozz amit leirtál akkor te sose léptél bele egy kapcsolatba se nehogy válás legyen a vége ugye??Amugy én se azért válok mert ez a hobbim vagy mert olyan jó ez a gyereknek mások sem ezért teszik.De talán az sem jó ha az ember csak a gyerek miatt marad házaságba csak a látszatért.Mert akkor ez is hazugság megjátszás épp ahogy te mondod.Csak erre már nem gondolsz.És a gyereknem sem jó ha igy nő fel.És mint mondtam mi békésen válunk és a gyerek annyit lehet az apjával amennyit csak akar.Én nem vagyok olyan anya aki ezzel büntetné gyerekét vagy éppen azt az emebert akivel 6 évet éltem együtt.És ha jól emlékszem kérdésem az volt h volt e már valaki ilyen helyzetben érz e még valaki mint én??Te nem tartozol ebbe te nem éreztél ilyet nem gondoltad igy tehát minek pazaroltad rám az időd??Azért h bánts köszi.
2010. okt. 1. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!