Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden embernek vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden embernek vannak ilyen periódusok az életében?

Figyelt kérdés

Van olyan,hogy nem bírom ki egy adott személy mellett,hanem rengeteg emberrel megismerkedem egyszerre,rengeteg dologból lesz is valami,nagykanállal falom az életet.Aztán egyszer csak rámjön az,hogy kéne mégis valaki-nagyon tetszik a kavargatós életforma,csak elkezd hiányozni valaki,akihez odabújhatok,aki szeret.Aztán megint minden kezdődik elölről.Természetesek ezek a periódusok,vagy ez az én ˝gyártási hibám˝?

17/L


2011. szept. 17. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, fel a fejjel ;)
2011. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem volt ilyen.
2011. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de így idősebb fejjel kezdem felfogni, hogy ez nem normális. Voltak komoly kapcsolataim, 1 és 2 évesek, közöttük viszont ezzel telt az időm. Nem akartam komoly kapcsolatot, de hiányzott hogy valaki megöleljen, megcsókoljon. Ennél tovább általában nem is jutottunk, mert 1-1,5 hónap után rájöttem, hogy nekem ez mégsem kell. Aztán ugrottam a következő hasonlóba, majd a következőbe. Az utolsó ilyen időszakom most tavasszal volt. Nyár elejére rájöttem, hogy jobb nekem egyedül és abbahagytam. Ha valaki próbálkozott, azt lepattintottam és azóta így sokkal boldogabb vagyok. Élvezem az életet egyedül, nincs szükségem a kicsapongásra, mert az csak feszültséget szül, nekem sem esik jól megbántani bárkit is, nyilván a srácoknak sem esik jól, ha pár hét után azt mondom, bocs mégsem fog menni.
2011. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!