Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak vannak sztorijaitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak vannak sztorijaitok a megbolondult exeitekről?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol később derült ki, hogy pszichés beteg a barátnő, feleség.

2022. dec. 19. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Öngyilkossággal fenyegetőzött, és az új páromat is fenyegette
2022. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Hasonló az elsőhöz.
2022. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nárcisztikus vagy borderline személyiségzavar, a jelek alapján…
2022. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem is tudom, miért van a Sotén pszichiáter szak, mikor a gyk tömve van velük egy sima érettségivel is.
2022. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

7 éve nem beszéltem a lánnyal, 2 hónapig "jártunk" és múlt hónapban is írt :)... sajnos van.

23F

2022. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha nem túl indiszkrét kérés, kifejtenétek bővebben mik történtek?
2022. dec. 20. 00:41
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Egy haverommal történt meg. A volt felesége mániákus depresszióban szenvedett. Már az elején láttam rajta, hogy amolyan csendes őrült féle, de a haverom se egy átlagos forma.

Házasság, gyerek, utána súlyosbodott a helyzet. A végén váltak, anyukánál a gyerek, elkezdte elhanyagolni. Az első öngyilkossági kísérlet után vették el a gyereket, a haverom nevelte fel. Utána a nő összeállt valami idősebb pasival, onnantól nem hallottam felőle, a gyerekét se látogatja évek óta.

Amúgy meg a nők nagy része megbolondul pszichés betegség nélkül is, tele van a sztorijaikkal a gyk.

2022. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

"Amúgy meg a nők nagy része megbolondul pszichés betegség nélkül is, tele van a sztorijaikkal a gyk."


Te valami nagyon benézel, Bogárka. A pasik agymeneteivel van tele a gyk. Egy komplett diliház kevés lenne, hogy kezeljék őket.

2022. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Legtöbbször akkor viselkednek a nők így, ha elhagyja őket vagy megcsaljak. Én más esetben nem igen hallottam ilyesféle viselkedesrol. Olyanról igen, hogy a férfi megcsalta, elhagyta, és akkor évekig ment a háború... Gyerek ellen fordítás, a másik pár k.urvazasa,es egyéb cifra sztorik..
2022. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
95%

Megjárta a poklot. Nem volt boldog,(állítása szerint)+ megcsalt. Azóta verték, éheztették, most van egy férfi eltartja, de nem akar gyereket.

És semmibe veszi. Megérte neki.

2022. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!