Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól még, hogy nem mondtuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még, hogy nem mondtuk ki, ez járásnak számít? (18L)

Figyelt kérdés
Van egy srác, ő 23 éves, többször találkoztunk, csókolóztunk, egymással szemben ültünk, simogatta, megfogta a kezem. Séta közben átölelt, búcsúzásnál megcsókolt. Vajon Ő hogy gondolja? Srácok, ti beszéltek erről?(értem én, megkérdezitek a lánytól?) Most akkor kimondatlanul is, de járunk? Bizonytalan vagyok, elvégre a mai világban a csók már teljesen "természetesnek" számít. :/
2010. okt. 1. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha rendes, értelemes, szerintem jártok.
2010. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De ha nem rendes és értelmes, akkor állatire kihasznált.
2010. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 4éve vagyok együtt a barátommal, de sosem mondtuk ki hogy járunk. :D Szerintem még bénán is hangzik.("Járunk?")Jelenleg úgy mondanám hogy randizgattok. De ez nem rossz dolog.:) Ha minden jól megy kialakul a szerelem, bemutat a szüleinek stb.:) Na majd akkor már "jártok".
2010. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Ezt most komolyan kérded ?

Ha meg is dug akkor talán már elhiszed ?


"a mai világban a csók már teljesen "természetesnek" számít."

Most smároltok, csókolgatjátok egymást ezt minden pali ismerősöddel így csináljátok ?

Akkor elég laza kis P.csa vagy.

2010. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

a normális válaszokat köszönöm :)

az utolsónak meg annyit mondanék, hogy ma már elég sokan csinálják, hogy csak smárolnak, de ettől függetlenül semmi nincs közöttük.

2010. okt. 1. 19:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem kizárt, hogy Te szeretd, de ő viszont a sokan mások közé tartozik.
2010. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Moszuke ***** válasza:

hát te ismered a srácot nem mi..

ha ilyen tipikus raj gyerek akkor nem jártok, és nem is fogtok sose. csak megdug párszor azt kész.

2010. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

éppen ezen agyalok :(

nem szeretnék teljesen belehabarodni, hogy utána csak rosszul érezzem magam. bár ez ilyen kockázattal jár :)

ezért is tettem fel a kérdést, hiszen nincs sok tapasztalatom ilyen téren, és érdekel mások véleménye.

mik lehetnek azok a jelek, amik arra utalnak, hogy a 'sokan mások' közé tartozik?

2010. okt. 1. 19:43
 9/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42


Ő abszolút normális ember. nem tudnám bekategorizálni sehova és szerintem ez éppen így jó! ahogy megismertem kissé szexcentrikus, de mivel nem nyomult rám úgy, merem remélni, hogy tényleg tetszem neki, és egyenesek a szándékai.

2010. okt. 1. 19:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Tuti tetszel neki, különben nem csókolna. Nem gondolod?

De te szereted? Mert most úgy írtál, mintha csak úgy csokolgatnád és később fogsz beleszeretni...

Ha szereted, súgd a fülébe, hogy szereted nagyon és a vágyaid. Akkor okosabb lesz...

2010. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!