Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől számít két ember kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számít két ember kapcsolata járásnak (párkapcsolatnak)?

Figyelt kérdés

Van,aki azt mondja,hogy az első csóktól.Valaki szerint akkortól,amikor megbeszélik egymással.Na de mi van akkor,ha volt már sok találka meg csók,de még mindig nincs "megbeszélve"?

15-18-as korosztály


2009. szept. 3. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felvállaljátok mindenki előtt. Nyilvánosan fogjátok egymás kezét, nyilvánosan megcsókoljátok egymást, stb.
2009. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól hogy többször randevúznak és felvállalják egymást nyilvános helyen, utcán, társaságban, ezt az ember 15 éves korától már nem "beszéli meg".
2009. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Onnantól, hogy mersz fingani a másik előtt.
2009. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha már rámersz kakálni a mellkasára és szétcsapkodni egy kínai strandpapuccsal az már elég sza... khm azaz szoros kapcsolat
2009. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár az első csóktól is, nem mindenki beszéli meg, de ha nem vagy biztos kérdezz rá a párodtól.
2009. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.Nekem mondjuk fura az a "megbeszéltük és járunk"-dolog...De így meg nem vagyok biztos a srác érzéseiben:S Na mindegy,majd idővel ez is kiderül:P
2009. szept. 5. 00:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem is örök kérdésem volt. Már házas vagyok, de még ma sem tudom. Válaszoljatok még, mit gondoljunk az alatt, hogy együtt járni?
2009. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha két ember szereti egymást azt érezni lehet,nem kell megbeszélni,mondjuk 15 évesen nem biztos,hogy tudják,h mi az,hogy szerelem:s érett gondolkodású emberkéknél nem hangzik el ilyen,hogy akkor most járunk? de ha nem tudod nyugodtan kérdezd meg!:)
2009. szept. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan "tárgyi" dolgokra gondolni mint a csók vagy kézfogás.. akkor számít kapcsolatnak a dolog amikor mindkét fél úgy érzi hogy az.
2009. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csókold meg és kérdezd meg, hogy akkor msot mi járunk?:D
2009. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!