Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akart ezzel a kommentjevel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart ezzel a kommentjevel?

Figyelt kérdés
Az exemrol lenne szo, veletlen osszefutottunk. Kerdezett valamit a csaladomrol amire kicsit rosszul emlekezett (nem nagy dologrol van szo, tudtam amugy mire gondol). Erre en viccbol mondta hogy az nem en voltam hanem valami masik csaj. Es erre azt mondta hogy hogy lehet ennyire keves az onbizalmam hogy azt hiszem ossszekever valaki massal. En csak viccnek szantam, de nem ertettem hogy miert kellett ilyen valaszolnia?
2022. dec. 24. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert nagyképű p.cs, aki nem bírja elviselni, hogy hibázott. Inkább kivetíti rád.
2022. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem minden viccnek a fele igazság. Annak is, amit te mondtál, annak is, amit ő.

Valószínűleg azért ezen poénkodtál, mert valahol mélyen tényleg alacsony az önbizalmad, és féltékeny vagy/voltál másokra a kapcsolatotok alatt.

Ő pedig szintén poénból mondta, amit reagált, de valójában meg igaza van.

2022. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!