Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka, ha egy csaj százáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy csaj százával tesz fel szerelmes fotókat magukról a közösségi oldalakra és kiirja, h mennyire szerelmesek, a pasija meg sose tesz ki semmit, viszont lájkolja, néha kommenteli a csaj kommentjét ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Különböző médiahasználati szokások. Tudom, hogy most azt a magyarázatot várod, hogy biztos nem meri felvállalni, de ez közel sincs így. Esetemben például nagyon kritikus vagyok, hogy mi kerül ki a facebookomra, 10/10-es képek kell azok legyenek retus nélkül. A párommal nincs képem fenn mert csak olyan jó közös képeink vannak amik nála vannak feltéve és ugynazt a képet nem akarom kirakni. Mégis büszke vagyok rá és bátran felvállalom.
2022. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ez jobb?


elmentünk tavaly 4-esben nyaralni, barát+barátnője + barátnőm és én.


Barátom és barátnője ott fekszenek a napozóágyon....a csaj feltesz egy képet a barátjával közösen, hogy nyaralunk szerelmem és én....rá pár másodpercre kommenteli a srác, hogy gyönyörű vagy életem, szeretlek imádlak, ugyanezt a csaj is....


hát én szarrá röhögtem magam...mondtam, hogy nem tudom, hogy most sírjak vagy nevessek rajtatok...

2022. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem kap vissza igazolást. Általában a nő nem igazán szerelmes , csak szeretne az lenni , a csávoja meg lehet nem úgy fejez ki ahogy azt a nő szeretné.
2022. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Párom nem is lajkolja 🤣. Őt hidegen hagyja az egész, csak profil képe van. Mondta, ha akarok rakjak ki képet neki...de nem igen érdekel.

Mondjuk én csak egy egy képet raktam ki, nem vagyok az a posztolhatós.

Ezek se ilyen nyálas képek.


Viszont sztm itt lehet a csaj erősödik, hogy szóljon hozzá stb...

N 30

2022. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó : igen, a csaj szemmel láthatóan nagyon erősködik, csak nem tudni, hogy a pasijánál vagy a külső szemlélőknél. Nem értem, miért viselekdik valaki ennyire rámenősen. Most a fickóval van baja, h nem úgy mutatja ki az érzéseit, ahogy ő szeretné vagy a közönség kegyeit keresi, hogy minél többen lájkolják ?
2022. máj. 31. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Általában aki ennyire állandóan ezt hajtogatja úton útfélen közösségi oldalakon, hogy így szerelmem úgy szerelmem....ott igazából csak az van amit #3-as is írt...nagyon szeretne az lenni...
2022. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4. Helyes. Ilyen az a nő aki nem másnak akar tetszeni ha nem a párjának. Nincs szüksége ezer ember vissza igazolására , meg kelletésre.
2022. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi közel 4 éve vagyunk együtt, de szerintem csak ismerősök vagyunk a fészen, mégcsak nem is kapcsolatban. 😂
2022. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Az sem baj. Amikor beszippant a virtuális világ ,csak a gondok vannak. Mondom ezt ex jatek fuggokent.
2022. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak az teszi ennyire közszemlére a kapcsolatát, aki vagy facebookfüggő vagy valakinek nagyon meg akarja mutatni mennyire boldog és minden rendben. :D Például volt egy exem, tudtam róla hogy ő nem pakolja ki a kapcsolatát mert megbeszéltük hogy én se vagyok olyan, mindegy milyen nagy a szerelem, de szakításunk után miután összejött valakivel, rögtön borítókép-profilkép az újjal, meg kapcsolatban, plusz ezer kép itt voltunk-ottvoltunk. Normális ember kb kirakja hogy kapcsolatban aztán szevasz.
2022. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!