Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak írjatok mi ez?

Figyelt kérdés

Soha nem tapasztaltam ilyet.Van egy 3 hónapos kapcsolatom.A pasast régről ismertem ,akkor nem volt vele ilyen probléma mint most

Szeptemberben exe kirakta a szürét.Alkohok problémája is van mellette több betegsége is

Viszont ez az ember hozzám sem ér mint férfi .58 éves és amikor odakerulne a sor nem működik neki .Csak magának tudja és csak pár másodperc alatt megoldani nekem meg semmi ,max megsimogat és puszit ad .Ez most lelki ok vagy mi?Egyáltalán minek jött ide és hazudta hogy szeret .Mert menni nem tud hova az biztos és minimum jövedelme van ami 29 ezer Ft

Nem elég semmire és itt kényelemben van .

A korkülönbség az 9 év köztünk

Mindenki dicsér engem én jól tartom magam és megalázva keserűen azt látom ez az ember nem is szeret csak színjáték az egész itt léte ,elmenni meg nem akar..Segítsetek mert talán hazudik

Egyszer azt mondja majd helyrejon mert biztos az exe csinált vele valamit..na ezt kétlem

Másodszor elszólta magát hogy valami lelki baj lehet ami gyanús nekem is .Mert ugye akkor menjen vissza hozza nem rajtam kell eloskodnie .Mint a 80 évesek úgy élek vele miatta



2022. dec. 26. 07:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs kapcsolatod. Egy alkoholista lúzert befogadtál ingyen a lakásodba. Gratulálok.
2022. dec. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Küld el, minek degradálod le magad egy ilyennel. Valószínűleg már egészségügyi okai vannak, hogy nem áll neki. Alkoholista és nincstelen, 49 évesen nem kéne még így leadni a szintet.
2022. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem akar elmenni? Kár volt befogadni. Ki kell tenni, ha kell, akkor erővel. Aztán oldja meg ő vagy az exe, hogy hol fog lakni.

Egy dolog, hogy ha nem működik a cerka, de a keze és a nyelve igen. Ha akarna, ki tudna elégíteni. Ő nem akar. Egyszerűen csak kihasznál, hogy legyen hol laknia.

2022. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért élősködik rajtad, mert látja, hogy kihasználható vagy teljes mértékben, annyira kell neked valaki. Mindjárt 50 évesen nem sok észre utal, hogy egy ismeretlent magadhoz költöztess alig 3 hónap után. Talán a kapcsolatfüggőségedet ideje lenne kezeltetni.Ennyi évtized alatt nem tanultál semmit? És az a pláne, hogy látod a viselkedését, de ahelyett, hogy kibsznád, inkább itt kérdezgetsz. Mit akarsz megérteni még? Nem elég egyértelmű a helyzet?
2022. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi ez?, ingyen szállás egy angyalnál.
2022. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lakcíme ide szól attól kirakhatom?
2022. dec. 26. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

"Van egy 3 hónapos kapcsolatom."

"Lakcíme ide szól attól kirakhatom?"

Kérlek, mondd, hogy ez csak vicc...

2022. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szeptemberben exe kirakta a szürét.Alkohok problémája is van mellette több betegsége is"


Az exének volt esze, neked nincs, ennyi.

2022. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lakcíme ide szól attól kirakhatom?

Hát így már nehezebb. De mégis mi járt a fejedben amikor engedted bejelentkezni?

2022. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Kirakhatod, semmi joga nincs ott lakni. Más kérdés, hogy ki tudod-e rakni, ha nem akar elmenni. Felelőtlenség volt befogadni, egyértelműen élősködik rajtad. Télen meg hatóságilag nem fogják kilakoltatni, ha hajléktalan, mert kilakoltatasi moratórium van.
2022. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!