Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Irjatok vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Irjatok véleményt! Mit nyomtassak a párom ajándék pólójára? (lent, nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a párom születésnapja.


Szerencsére tudom, hogy minek örülne... már pár hónapja volt egy eset, mikor a neten látott egy ruhadarabot, amin VW jel volt meg még valami irás, és mondta mennyire tetszik neki.

VW rajongó, neki is egy Polo-ja van, fekete-fehérrel.


Arra gondoltam, hogy itt az alkalom adnom neki egy ilyet.

De gondban vagyok, mivel nem tudom, hogy mi legyen a pólón! Elég egy sima VW jel? Esetleg alá kisebb betükkel legyen a rendszáma?(tudatosan választott magának) vagy az már túlzás? Esetleg mi legyen még rajta? Ti milyet hordanátok szivesen? Mi vagány, férfias ami ezzel kapcsolatos?


Nagyon megköszönném az ötleteket! 21N


2018. jan. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfias semmilyen felirattal nem lesz, ez egy kifejezetten gyerekes ajándék.
2018. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy felnőtt és az élet fontos területein komoly, legtöbbször érezheti magát gyereknek és úgy is tesz. Ha tudom, hogy ez tetszik neki, miért ne adhatnám ezt? Nem az volt a kérdés, hogy ki szerint gyerekes, hanem hogy ezzel a márkával kapcsolatban mit nyomtathatnék rá hogy valahogy nézzen ki?
2018. jan. 13. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzél a neten vw-s grafikákat, biztos van jópofa, én valami humorosat vagy karikatúra szerűt képzelnék el. Van aki szerint az ilyesmi ciki, de szerintem nem az, én is hordok házilag tervezett star warsos pólót időnként. Meg aztán mibe menjen vw-s találkozóra? :)
2018. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :D


A humoros cucc jó ötlet lehet, megnézem milyenek vannak neten. Ahogy láttam még egy oldalon, baseball sapkákra is nyomtatnak, az is nagyon tetszik még.


Én is szivesen hordok/hordanék magamon olyan ábrákat, amiket szeretek, mert jól érzem magam benne. Ha másnak nem tetszik, nem kell nézni.

2018. jan. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!