Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és miről beszélgessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miről beszélgessek a barátnőmmel? :S többi lenn.

Figyelt kérdés
Összejövök valakivel akkor udvarolni tudok kedveskedni bókokat mondani de ha állandóan talizunk mi lehet amiről tudunk beszélgetni? most jöttem össze egy csajjal nagyon beleestem és nem akarom elszúrni,attól félek hogy ha találkozunk,beszélgetünk pár percet utána pedig nagy csönd,miről tudnák vele beszélgetni ha kettesbe vagyunk?Már több csajjal volt ez és emiatt szakítottunk....:S krélek segítsetek :( köszi.
2010. okt. 1. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

de azér nemtudsz mit mondani mer azon töröd magad h mit mondj mer izgulsz és ezér van:D

nyugi van azt kész jön magátol majd

ha meg anyira gázosan csönd van csokóld meg azt kész:D

2010. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Eddy21 válasza:

azigen :D mennyi ilyent látok utcán kézenfogva a kis pár egy szót nem szólnak egymáshoz és mikor már mindketten tudják hogy ez így kínos akkor smaci.Szerintem totál égő:)

Amúgy énis sokat agyaltam ezen.De egyszer volt egy olyan hetem amikor megvilágosodtam.Találkoztam emberekkel nagyon jól elbeszélgettem.Jött még 2 akikkel az istennek sem találtam közös témát hangot.Mondom velem van a baj.Erre jön még több ember utánuk és velük láss csodát tudtam.A lényeg hogy jön magától a duma.Jelen barátnőm az első akivel aztán a szaros cipőfűzőtől kezdve az autókon át a csillagokig mindent megtudok beszélni.Mert majdnem olyan mint én.Nyílván énsem tudnék elbeszélgetni egy pláza /urvájával vagy egy egyetemi docensel.A hozzád illő csajjal majd eltudsz dumálni teis bármiről ott már jönni fog belőled.

2010. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!