Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koliba vagyok. Herpeszem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koliba vagyok. Herpeszem van a számon. Már lassan egy hete, most kicsit fáj, meg sárga. Tettem rá fogkrémet. Pénteken találkozok a barátnőmmel, egész hétvégére. MIT TEHETEK HOGY ELMÚLJON MINNÉL ELÖBB?

Figyelt kérdés
vagy el fog addig mulni?:(
2011. okt. 19. 22:18
 1/8 You got OWNED! ***** válasza:
Ha elötte is volt herpeszed ( Márpedigbiztosvolt ) akkor kb ugyan annyi idő után mint elötte. Nekem mindig ugyan annyi nap után szokott elmúlni.
2011. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! én aszkorbinsavat szoktam rátenni (patikában kapsz, C vitamin...) elég hamar elmúlik tőle 2-3 nap ált., de ha nem válik be semmi, akkor herpesztapasz még jól tud jönni:))
2011. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már sárgás a felszíne és ha végighuzom a nyelvem nem érzek kitüremkedést. nemtom kenjem-e fogkrémmel eddig azzal kentem. azt meg sajna nem tom mennyi idő alatt mult el utoljára, nem néztem:(
2011. okt. 19. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:

hevizossal kezeld le. vagy vegyél valamit herpeszre. Nekem gyakran szokott leni ha fáradtabb vagyok és nálam 2-3 napnál megjelennek a hólyagok 5. nap már szárad és kb 1 hét míg már csak heg marad.

Figyeld meg magadon, hogy múltkor meddig száradt le és ált ugyan úgy szokott leszáradni. Én ajánlom a citromfű teát hosszú távon sokat segít.

2011. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a herpesz fertőz még akkor is, ha a pörk leszáradt és már csak a heg van ott. Saját magadat is megfertőzheted, ha hozzányúlsz az ujjaddal, majd megvakarod a szemedet pl.. a herpesz bárhol kijöhet. ne csókolózzatok, és az orális témát is most felejtsétek el. gyakran moss kezet.
2011. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kend krémmel úgy gyorsabb a gyógyulás + c vitamin. fogkrém nem jó rá. magától is elmúlik nyomtalanul.
2011. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ByaByaLady válasza:
Már úgy két-három alkalommal herpesz jött ki a számon,de én vagy fogkrémmel vagy Rivanollal kenem.Rivanollal márpedig azért kenem,mert az sebkezelő és leszáritja a herpeszt!!Van akinek nem válik be,de nekem már második alkalommal bevált!!
2012. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
használj EGIFERONt!!!
2012. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!