Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Párommal volt nagyobb vitánk, meg is vert. De végül még beszéltünk mindent, ki békültünk. 8ev alatt 1x jött nekem. . Van 2gyerek,nem szeretném ha apa nélkül nőnének fel.

De már nem érzem azt iránta, amit régen, szex se olyan köztünk, mióta nekem jött nem is kívánom.

Mit tegyek, hogy ez változzon?

Köszönöm a választ


2022. dec. 29. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Bar az en apam is egy novero fsz lett volna🥰 Minden gyerek alma, hogy legalabb egyszer lassa, ahogy az apja jol elveri az anyjat.
2022. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tudom, nem jó a gyerekeknek az ilyen.

De 1x mindent meg lehet bocsátani,. Vagyis majdnem mindent.

2022. dec. 29. 15:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a verest nem lehet, de ahogy erzed. Az egy dolog, hogy eddig nem tette, de nem mindegy akkor sem, mit hoz ki az emberbol az agresszio. Ez nem tudatos dontes, hogy a vita heveben megverem a masikat, tehat a jovoben is barmikor elofordulhat. Gondolom mar az o erzesei is megkoptak feled, ezert jott neki ez most ossze, regebben, amikor meg jobban szeretett, megvolt benne a gat.

En inkabb nonek fel apa nelkul, de ugy, hogy anyam boldog, akar egyedul, akar egy normalis ferfival.

2022. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a megverés biztosan nem férne bele.

Én az eset után nem a békülésre helyeztem volna a hangsúlyt, hanem a költözésre. Ha az enyém a lakás, azon nyomban kirakom, ha az övé, akkor intézem, hogy hova tudok menni. Igen, két gyerekkel. Nem ők lennének az elsők, akiknek egy agresszív f.sz nélkül kell felnőniük.

Azt is meggondolnám, hogy biztosan egy ilyen "apára" van-e szükségük, és neked is.

2022. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A verés nekem 1x sem férne bele, és a lelkednek ezek szerint szintén nem!

Neki kellene akarnia tenni azért, hogy újra megbízz benne, azért rossz minden, mert nem tudsz.

2022. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyjuk ezt, hohy a gyerekek ne nőjenek fel apa nélkül... Ki akarna egy nőverő férget az apjának? Én biztos nem.
2022. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A gyerekeid rettentő hálásak lesznek neked, amiért egy agresszív idiotaval kell élniük
2022. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ujabb önbecsülés nélküli lábtörlő nő. Unalmas a műsor
2022. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a francba, de az önbizalmadat meg erősítsd meg valamilyen tréninggel.
2022. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehetne? Válni és megkímélni a gyerekeid. Mert ha vele maradsz, pont olyan szar leszel anyának, amilyen ő férjnek.
2022. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!