Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összes férfinak nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes férfinak nagyobb élmény a haverok, az élet, mint a családja?

Figyelt kérdés

Nem merek senkitől sem gyereket vállalni, mert azt látom jobban be vannak sózva ha buli van a munkahelyen, vagy haverokkal vannak, mint mondjuk az asszonnyal gyerekkel kéne fagyizni.

De én meg komoly vagy legalább olyan kapcsolatra vágynék, aminek van célja értelme, de ez az összejárósdi, vagy együttélős "szexkapcsolat" cél tervek nélkül nekem kevés.

Tehát olyan amikor együtt járok valakivel vagy élek, kb 1-2 év múlva elkezd nyomasztani, hogy nem haladunk fejlődünk sehova, tizen évek múlva is ott tartunk ahol kezdtük, ezért szakítok, mert ez a belső nyomás elviselhetetlenné válik. A férfiak meg ahogy látom húsz éveken át is elvannak így, vagy akàr halálig is egész életükben.



#cél nélkül
2022. dec. 30. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Mas elmeny a ketto, de nem gondolnam, hogy jobban be vannak sozva tole, nyilvan egy fagyizas elott nem fog a seggen pattogni, hogy na most aztan jol szetfagyizzuk a fejunket, en se tennem. De ettol meg elvezheti az adott programot.

Nyilvan ha ugy erzed, hogy semerre nem haladtok, akkor szakits, de 2 ev utan meg boven nem kell a gyerekvallalason gondolkodni. Max ha mar 35 koruli vagy🤷🏼‍♀️ 2-3 ev utan mar realis lehet az eljegyzet, aztan eskuvo utan 1-2 evvel a gyerek. Talalsz majd olyat, aki komolyabb, de minden aprosagot nem kell kielemezni, amit csinal a masik.

2022. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Most nem azért, de szerintem mindenkinek nagyobb élmény a buli, utazás, az élet, mint a családosdi. Ennek ellenére szeretheti és örülhet utóbbinak is, sőt. Van két kicsi gyerekem, imádom őket és szeretek is velük programokat szervezni, de lássuk be, ezek a programok inkább a gyerekekről szólnak, nekik élmény. Míg egy gyerekmentes buli a haverokkal, ahol a fő téma nem a kirakós meg a bilihasználat, ahol nyugodtan elengedi magát az ember azért nem ugyanaz a kategória. Szerintem mindkettőnek van helye az ember életében, az egyensúlyt kell megtalálni. Ahogy nézem az ismerősi körben, a legtöbb férfi erre vágyik, mármint az egyensúlyra, hogy a mindennapokban legyen egy szerető családja, de az alkalmankénti buliban kicsit emlékezzen arra az időre, amikor még nem volt. Viszont míg a család a mindennapok állandó része, és nincs benne szünet, nyilván nagyobb elköteleződés és jobban megfontolja az ember mikor kivel vág bele, míg az alkalmankénti pár órás bulival azért nincs nagy vesztenivalója, nem nagy elköteleződés, könnyebb beleugrani.
2022. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Normális asszony társasága a legjobb.
2022. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De én is tartok a családosditól, ilyenek mellett pedig még jobban. Nem ugranék én sem fejest semmibe.


De amikor csak elvagyunk egy kapcsolatban, ami sok esetben jó is, azt meg képtelen vagyok hosszútávon elviselni mert valahogy értelmetlennek érzem, az megy átmegy szenvedésbe.

Most szakítok a párommal is (meg az előzővel is ez volt a bajom), hogy képtelen vagyok már sokáig együttjárós együttélős kapcsolatokra értelmetlenül célok haladás fejlődés nélkül élni.

Olyan szinten roncsol ez az érzés, hogy szinte kényszeresen kell szakítanom is mert belepusztulok a céltalanságba.

2022. dec. 30. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Mindig családcentrikus voltam, pedig sokat jártam bulizni. Most már szívesen megállapodnék, de a kutyának se kellek.
2022. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Önvédelemből szakítok folyton, mielőtt kikészülök egy együttjárós céltalan kapcsolattól.
2022. dec. 30. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Így egyedül fogsz maradni. Ami ha neked jó, akkor nem baj.
2022. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én akkor kivétel vagyok: nekem a magány jelent nagyon sokmindent.
2022. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7.de próbáltam már inkább is ilyen céltalan kapcsolatokban lenni, de miért nem megy nekem ez?

A barátommal halálig is mehetne ez, mert kitartó mellettem, de hogy az istenbe megy ez a férfiaknak évtizedeken is át, ez az elvagyunk típusú stagnáló sehova nem haladó kapcsolat, nekem meg miért nem megy?

2022. dec. 30. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
nem vagyok bulis típus, konkrétan az tesz a legboldogabbá, ha a barátnőmmel lehetek kettesben, akár itthon, akár utazni valamerre, de nem cserélném le (az amúgy se létező) haverokra, gyereket pedig egyáltalán nem szeretnék, én szeretném kettesben vele élni az életem
2022. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!