Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéne néznem ezt neki?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 éve vagyunk együtt a párommal de sajnos megcsaltam őt egy másik lánnyal. Csók volt semmi több. Én ezt elmondtam a páromnak, úgy gondoltam tudnia kell. Nehezen viselte nagyon rengetegszer a szakítás szélén álltunk, de úgy éreztem megtudjuk oldani. Az eset után nem sokkal kiderült ő elkezdett beszélgetni egy régi haverjával akibe tudom, hogy szerelmes volt, pontosabban nem tudom mi volt közöttük. A kapcsolatunk elején sokat vitáztunk emiatt a srác miatt mert nem akartam, hogy bármiféle kapcsolatban legyenek, mert mindig gyanús volt nekem. A lényeg, hogy most dumálnak éjjel nappal félreérthető dolgokat is írkálnak. Mondtam a barátnőmnek ezt nem teheti tudja engem mennyire kiakaszt ez az egész. Ha beszélnek oke de ne ennyit már és ne ilyen stílusban. A barátnőm nem érti a helyzetet, ha én megcsaltam ő miert ne beszélhetne azzal akivel akar.

Az enyém egyszeri rossz döntés volt, ő pedig folyamatosan fájdalmat okoz nekem ezzel, hogy a másik sráccal ugyanúgy megosztja az élete mindennapjait mint velem, vagy ki tudja miket beszélnek még. Félek, hogy újra beleszeret vagy kialakul közöttük valami.

Mi lenne a megoldás?



2023. jan. 7. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Visszacsal, lefekszik vele és így revansot vesz ami az önbecsülését is visszahozza.
2023. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Valszeg azt akarja, amit az első, viszont ha akkor nagy szerepem volt, akkor el is hagy érte, ha a másik fél viszonozza az érzéseit
2023. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Jogos, amit a csaj tesz. Amúgy szerintem e kapcsolat már meghalt. Amit te idéztél elő.
2023. jan. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakitsatok
2023. jan. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, megingott a bizalma benned, ha nem épp teljesen elveszett, és most keresi önmagát, hogy mit is akar. Szeritnem engedjétek el egymást, ő most nagyon sértett és megalázott, teljesen jogosan, így dolgozza fel, hogy összetörted a világát azzal, hogy megcsaltad. Ezen nincs mit szépíteni, hogy csak egy csók volt, valami miatt akkor is csináltad, más nő társaságát kerested, semmi jogod tiltani, hogy ő mit csinál. Ő legalább nyíltan csinálja, nem a te hátad mögött...Engedjétek el egymást!
2023. jan. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
😳😳😳😳 Igen bzdmeg! El kell nézned! Vagy te az a fasz vagy, aki szerint a pasi félrekurhat, de a nő nem?
2023. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled 😃
2023. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Aztán mi a fenének mondtad el azt az egy csókot, amit ezerszer megbántál? Magadnak kerested a bajt. Hülyén nem kell őszintének lenni.
2023. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!