Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány elég jó barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány elég jó barátságba vagyunk mindig beszélünk minden együtt időzünk. Viszont részemről komolyabbra fordult, neki van párja, nekem viszont nagyon bejön a téma, talán elkéne engednem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is példa arra,hogy nincs igazi fiú-lány barátság,elöbb utóbb valaki mindig többet akar.
2013. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze! Full nincs belesétáltam ebbe és sok ember is hasonlóan járt

Csak kamu van, ráadásul megis pakolta a lánynak a csávó ja hát képzeld ezekután nemtudom milegyen

2013. márc. 2. 18:31
 3/5 cico256 ***** válasza:
Te mit érzel, ha a barátnődre írogatnak a pasik.. foglalt hagyd békén!
2013. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nehéz de kösz!
2013. márc. 3. 08:42
 5/5 anonim válasza:
én is így jártam (csak lány vagyok)a legjobb barátomnak van barátnője. eléggé bele estem és a vonzalom kölcsönös(ezért nem tudom elengedni, szükségünk van egymásra), mégsem hagyja ott a párját egyenlőre, azt hiszem erre ráb*sztunk......
2013. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!