Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csajnak mondom h szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak mondom h szép aranyos meg dogos stb. akk az azt jelenti h tetszem neki v mi? Lányok véleményére vagyok kiváncsii

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted azt jelenti?
2010. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el amit írtál légy oly szíves!


Vagy pedig így akartad írni de akkor viszont foggalmad sincs hogy mit jelentenek ezek a szavak, hogy: szép, aranyos, dögös!!!!!

2010. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, hétfőre a tanítónéninek fogalmazást kell írni, tehát gyakorolj még rá, míg megírod, mert így nem lesz jó.
2010. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cirmos kandúr ***** válasza:

hát ezen jót röhögtem, honnan a cicából tudjuk mi azt hogy neked a helyesírásoddal van a baj vagy a fogalmazásoddal?!

De ha helyesbítjük a kérdést, akkor is értelmetlen mert 1 csaj nem mond olyat 1 srácnak, hogy dögös XD bár ki tudja:D

2010. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a kérdést nem azért irtam ki h a helyes irásommal baszogassatok!! szal ha nem tetszik a helyes irásom mehetek a... ba
2010. okt. 2. 17:48
 7/11 anonim ***** válasza:
tudod haver, csak magadat égeted. MERT NEM TUDSZ BESZSÉÉÉLNII!! és mivel már sokan írták előttem is ideje lenne felfognod...összefüggéstelen hülyeségeket írsz. Nincs értelme a mondatodnak.
2010. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 blex ***** válasza:

nem, nem azt jelenti. max azt, hogy ő tetszik neked...

egyébként nem is értem. te kérdezel tőle valamit, amiről azt se tudod, hogy mit jelent? ...

2010. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudnék tanácsot adni ha érteném a mondatodat, mert tényleg teljesen értelmetlen amit írtál!Szóval bocsi!
2010. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 blex ***** válasza:

jó, az utolsó állításom csak félig jogos, mert két-három olvasás után már lehet sejteni, hogy mire gondoltál.

de ettől még megtanulhatnál magyarul. egész jó kis nyelv :)

egyébként az ilyen szavak leginkább "okkal" hangzanak el, szóval gondolom azt gondolná, hogy udvarolsz neki. már ha ez volt az a kérdés, amit föl akartál tenni..

2010. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!