Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom felrótta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom felrótta nekem, hogy elege van abból, hogy a találkozásunk csak neki jár benzin költséggel, igaza van?

Figyelt kérdés
Garzon lakást bérelek, és nálam szoktunk találkozni a barátommal. Ő kb 30 perc autóútra lakik tőlem, jöhetne vonattal is, de neki így kényelmesebb, és gyorsabb. Felrótta nekem, hogy elege van, hogy mindig ő jön, és az neki sok benzin költség. Ugye nekem egymagában az albérlet 120-130 ezer rezsitől függően. Viszont ő még a szüleivel lakik, és ha én mennék hozzájuk, nem is tudnánk kettesben lenni, mert ott az ajtót sem szabad neki becsuknia, pedig 28 éves. Meg együtt kell lenni a szüleivel a nappaliban, meg szabályozva van az étkezés is, hogy mikor kell kimenni közösen enni. Ezért én jobbnak látom, hogyha nálam találkozunk, de nem szeretnék még a vonatra is én fizetni ( nekem nincs autóm) mert ez is elég sok már így nekem.

2023. jan. 9. 19:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
Igazi nagybetűs Férfi az ilyen.
2023. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdésed?
2023. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
Szívem, minek kezdesz ilyen csóró csöves bánattal?
2023. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Hogy jogosan van-e kiakadva rám, és ha igen, miben változtassak.
2023. jan. 9. 19:09
 5/48 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora egy gyökér, hogy van gusztusod egyáltalán hozzá??
2023. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem eggyáltalán nincs igaza, ha úgy nézzük övé az utazás költsége te pedig a helyet állod úgyhogy még valamit illene is vinnie ha megy hozzád.

Ha a benzin költség sok neki, akkor a randikat/programokat tudja fizetni?

2023. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%
El kell keseritselek, nem kellesz elegge. Ha az idealja lennel, veled zugott volba fulig, a holdig is elment volna erted. Most csak egy kenyelmes kapcsolat vagy, de mar erre is sajnalja a penzt. Ne add le mert a vegen mar csak dugasra hasznal heti egyszer mikor feljon. Elkoszonnek tole.
2023. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
6-os: Nem, általában nem szoktunk sehova menni, de ha mégis, akkor mindenki fizet magának. Én nem is várom el, hogy fizessenek nekem, csak ez már rosszul esett, mert így is elég nagy költség ez nekem.
2023. jan. 9. 19:12
 9/48 anonim ***** válasza:
94%

"miben változtassak"

Te?

Inkább ő - ha nem jön vonattal, és nem éri meg neki hozzád menni/nem csukhatja be az ajtót otthon - maradjon otthon egyedül.

2023. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
7-es: Az elején még nem mondott ilyeneket, csak voltak köztünk veszekedések a szülei miatt, mert nagyon beleszóltak a kapcsolatunkba, hogy mikor lehetünk együtt, és ilyenek. És emiatt el kellett titkolniuk előttük egy darabig a kapcsolatunkat. És akkor nekem elegem lett, hogy nem alhat nálam, mert titkolózunk, ezért megírtam sms-ben a szüleinek, hogy még együtt vagyunk, emiatt a barátom nagyot csalódott bennem, hogy elárultam, és azóta ilyen passzív-agresszíven viselkedik velem. Mert úgy érzi nem bízhat meg bennem.
2023. jan. 9. 19:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!