Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadjam a kocsimat a paromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam a kocsimat a paromnak rendszeres hasznalatra?

Figyelt kérdés
30 eves koromra vettem egy uj autot. Sokat gyűjtöttem rá, az első autóm, mar regota kiszemeltem. Leginkabb hétvégén hasznalom, illetve közös utazasokra a barátnőmmel. Alkalom adtam atadom a baratnomnek, csaladtagoknak is a kormanyt, baratnom el is viheti ha dolga van, nem csinalok belőle nagy ügyet. De most kitalalta bar, hadd hasznalja a munkába valo bejarashoz (nagyvarosban, heti 3x 50km). Picit ezt mar soknak erzem, es azt feleltem, hogy inkabb segitenek neki keresni egy hasznalt, olcso futkozos autot, nagyobb tavra meg ott lesz az uj kocsim. Szerinte viszont tobbet sporolnank, ha egy közös kocsink volna. Mondtam neki, hogy meg atgondolom a dolgot. Ti odaengednetek a kocsit ilyen hasznalatra?

2022. márc. 28. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Odaadnám a kocsim
Mindenkinek legyen saját autója
Közös autot lizingelnék, amit nem féltek
Egyéb
51 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Én odaadnám. Gondolom együtt éltek, tehát így a fenntartásban is tud segíteni, mégha te vetted a kocsit is. Kicsit butaságnak tartom, hogy veszek egy kocsit és csak alkalmaként használom, nekem ez fura.
2022. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 nemaRendőrség ***** válasza:
13%

Köss rá kaszkót meg felelőség biztosítást hogy megnyugodjon a lelked.

Nálam az autó egy használati tárgy amivel elviszek valamit A-ból B-be.

A saját, meg asszony segge alapvetően nem valami számomra, arra nem is szeretem használni. Szerencsére nem is kell.


De te vettél egy új autót, akkor használd ki a garanciát.


Használt autót viszont nem fogsz találni olcsón, 4-5 éves használt autók van hogy drágábbak mint az új, mert a használt autónak megvan az az előnye, hogy van.

Az újra várni kell 6+ hónapot is

2022. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha együtt élnénk akkor igen, de egyébként max 1-1 alkalomra. Most abba gondolj bele, hogy te spóroltad össze az árát, de ha ő eljár vele dolgozni, akkor pont te nem tudod majd használni ha úgy adja a sors. Alapvetően nem neki vetted a kocsit. Nem vagyok irigy, mert én is felajánlottam a barátnőmnek, hogyha neki kell a kocsi, akkor viheti, de neki eleve van saját, azzal jár dolgozni, nem él vissza a jóindulatommal. Meg te is addig adod kölcsön minden havernak, amíg valamelyik csinál valamit vele, vagy kapsz a nyakadba egy büntetést.
2022. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

ALAPSZABALY:


Kocsit, not, penzt kolcson nem adunk.

2022. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ingyen punci!
2022. márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom ha jól lezúzza, még szakít is veled.

Még feleségnek se adnék új autót.

De gondolom egy használt valamibe meg nem ülne őnagysága.

Dobd ki.

2022. márc. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Ha régóta vagyok együtt, akkor igen.
2022. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Az enyém évek óta a kocsimmal jár naponta munkába.
2022. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok és ha vkivel együtt élek akkor mindent megosztok vele, az autómat se sajnálom - DE attól is függ milyen kapcsolatban vagytok...ha mondjuk úgy fest hogy házasodni fogtok akkor odaadnám de ha csak átmeneti bnő akkor sztem nem adnám.
2022. márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Ennek a spórolás indoknak csak akkor van értelme, ha teljesen közös kasszán vagytok, akkor odaadnám.


Ha viszont külön mennek a költségek, akkor inkább úgy kell érteni, hogy ő tudna sokat spórolni, a te kontódra. Ez esetben viszont segítenék kiválasztani egy olyan autót, amit megengedhet magának.

2022. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!