Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törli a Facebook keresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törli a Facebook keresési előzményeit, titkol valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap az ő telefonján kerestünk rá valakire, aztán utána azonnal törölte a listáról.

Megjegyeztem,hogy ez berögződött szokás?

Mondta, hogy igen, mivel,hogy féltékeny vagyok és kombinálok össze vissza. ( Sajnos ez így van.)


Viszont!

Ha láttam is véletlenül, kikre keresett rá, sose szóltam semmit, max magamban kattogtam. Arra keres rá,akire akar.

Egyszer.rákeresett az exére, és utána hát sokszor megnéztem, újra megnézni e. De erről ő nem tud.


Szóval nem értem. 2 hete ilyen.


Tudom a magam hibáit, de én sose törlöm a saját telefomból az előzményeket, oda vissza nézegethetné...


Megérteném, ha azért törölné, mert hisztiztem valami miatt, de egy rohadt szót nem szóltam soha ( az exéről sem).


Szerintetek?

Köszönöm a normális válaszokat.


N/ 30


2023. jan. 10. 07:35
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*telefonomból
2023. jan. 10. 07:35
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Keszulj fel a legrosszabbra. Igy kezdodik.
2023. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Én soha nem nézném meg a párom telefonját, és ezt elvárom tőle is. Ha alapból nem bízom benne, és ő sem bennem, akkor az felejtős. Tudja a jelkódom, be tud lépni akárhová, ahogy én is az övét, de sosem fordult elő.

Egyébként az hogy törli az előzményket, abba semmi nincs. Én is szoktam.

2023. jan. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Azért törli, mert féltékeny vagy és kombinálsz összevissza. Ezt mondta, és igaza van, mert most is ezt teszed.
2023. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Én is törlöm az előzményeket. 😃


Azt próbáld felfogni hogy te a viselkedéseddel kényszerited hazugságra. Nem mindegy kit néz meg??

2023. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De sose tettem neki szóvá soha semmit, pedig csomó nőre keresett rá.


Másfél éve volt egy helyzet,hogy ugyanúgy az ő telefonján akartunk megnézni valakit és hát akkor is ott szerepelt az exe neve, na akkor szóltam!

Elkezdett össze vissza hadoválni, látszott rajt,hogy nem mond igazat. Rögtön utána törölte az előzményeit, azóta viszont nem. Most ismét.

2023. jan. 10. 08:26
 7/27 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az én viselkedésem is hozzájárul ehhez, próbálok kicsit lazább lenni és " elengedni" a dolgot. De akik hasonlóan kíváncsiak,mint én, biztos megértik, hogy ez nem megy könnyen.


Ez egy ördögi kör, mert minél több mindent akarok tudni, annál kevesebb mindent mond el , én annál kevesebbszer lesz őszinte...

2023. jan. 10. 08:29
 8/27 A kérdező kommentje:

Ő is hozzájárul ehhez, hogy én ilyen vagyok.

Néha direkt nem mondja el, mit csinált, mert szüksége van "erre", hogy ne tudják hol van és mit csinál.

Az egyértelműt is letagadja, pl.: Volt boltban. Mikor rákérdezek, azonnal tagad, hogy ő nem volt, pedig volt.


Ilyenkor azért engem is meg lehet érteni...

2023. jan. 10. 08:33
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

De miért kellene minden percéről beszámolnia?


Nem érted hogy a viselkedéseddel hozod ki ezt belőle?


Tiszta ÁVH komolyan 😀

2023. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
nekem nincs mit titkolni, pedig én is rendszeresen törlöm az előzményeket 🤷🏼‍♂️
2023. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!